نمناک فرهنگ و هنرچهره ها رضا رویگری از روند بیماری اش میگوید +عکس
رضا رویگری ، شایعات
رضا رویگری در خصوص روند بیماری خود گفت : با توجه به روند بیماری خدا را شکر این روزها حال و روز بهتری دارم.
تاریخ انتشار : 12 بهمن 1395

رضا رویگری به چه بیماری مبتلا است

شایعات در دنیای هنرمندان تمامی ندارد و هر روز خبر بیماری یا مرگ یکی از چهره های دنیای هنر در فضای مجازی گسترش می یابد . رضا رویگری بازیگر توانا و خواننده مشهور کشورمان هم از این قاعده مستثنی نبوده و شایعات پیرامون او بعد از بیماری اش فراوان به چشم میخورد. رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون چندی پیش دچار سکته مغزی شد که این اتفاق وی را مدتی خانه نشین کرد.

بازیگر سینما و تلویزیون ایران که مدتی قبل به دلیل بیماری در بیمارستان بستری بود این روزها حال و روز بهتری دارد. یکی از چهره های هنری که بسیار درگیر شایعات بوده، رضا رویگری است که تا به امروز اخبار ضد و نقیضی از بیماری وی منتشر شده است.

خواننده آلبوم «کازابلانکا» بعد از عارضه سکته مغزی، روزهای نقاهت را پشت سر می گذارد و پس از آن بارها برای ادامه روند بیماری به بیمارستان مراجعه کرد.

روند بیماری رضا رویگری به گفته خودش

رضا رویگریگفت:هرچند وضعیت جسمی ام به مراتب بهتر از گذشته است اما هنوز تحت نظارت پزشکان هستم و برای رفتن جلوی دوربین وضعیت جسمی مناسبی ندارم. وضعیت جسمی ام به مراتب بهتر از قبل است و هر چه پیش می رویم بهتر هم میشوم اما هنوز به طور کامل سلامتی ام را پیدا نکرده ام.

رضا رویگری

رضا رویگری در کنار همسرش

بر این اساس رضا رویگری در خصوص روند بیماری خود گفت:با توجه به روند بیماری خدا را شکر این روزها حال و روز بهتری دارم.

رویگری درباره شروع دوباره خودش در سینما، تلویزیون و خوانندگی خود، اظهار داشت:پیشنهادهای بسیاری دارم اما صبر میکنم. تا زمانی که بهبودی کاملم را بدست نیارم جلوی دوربین نمی روم.

وی پیرامون شروع بیماری خود عنوان کرد:بعد از کنسرتی که با گروه «آریژ» در کشور لبنان داشتم ، به دلیل عارضه قلبی در بیمارستان ایران بستری شدم و بعد از جراحی به دلیل لخته شدن خون، سکته مغزی کردم و دوباره برای مشکلات ریوی به بیمارستان مراجعه کردم.

رضا رویگری از روند بیماری اش میگوید +عکس

رضا رویگری از روند بیماری اش میگوید +عکس
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبرنگاران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 1 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف