نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها بیماری عجیب بدن دخترجوان را مثل مانکن ها کرده + تصاویر
بیماری عجیب ، عکس دختر مانکن
بیماری عجیب که فرد مبتلا به آن در هنگام حمله هیچ تحرکی از خود ندارد و به دلیل یک اختلال ژنتیکی درست مثل مانکن های مغازه خشک و ثابت باقی می ماند.

بیماری عجیب ژنتیکی که استخوان ها را قفل می کند

دهها یا شاید صدها نوع بیماری عجیب و غریب در دنیا شناخته شده است که فرد مبتلا را به حالاتی غیرطبیعی می رساند ، از رشد درخت گونه دست و پا تا قفل شدن استخوان های بدن که یک دختر جوان را دچار کرده و او را همانند مجسمه ای خشک و بی تحرک می سازد .دختر نوجوان بخاطر شرایط جسمانی اش و بیماری عجیب و نادری که به آن مبتلاست شبیه مانکن های مغازه ای شده است."لوئیس وربورن" یک مشکل ژنتیکی خاص دارد که باعث میشود استخوان های بدنش حالت قفل شدگی پیدا کند و او شبیه مجسمه ها شود. تنها حدود 700 نفر در سراسر دنیا به این بیماری مبتلا هستند!این دختر جوان تاکید میکند این شرایط هرگز باعث نشده است او از انجام آنچه دوست دارد باز بماند. او کهصورت زیبایی نیز دارد بسیار به صنعت مد و آرایشگری علاقه مند است و در این زمینه فعالیت هایی نیز دارد.

بیماری عجیب دختری که مثل مانکن های مغازه قفل می شود

بیماری عجیب

دختر مبتلا به بیماری عجیب قفل شدن استخوان ها 

"لوئیس" در مصاحبه اش گفته است:دوست دارم آگاهی مردم را نسبت به این بیماری افزایش دهم ، اگرچه در میان دوستان و آشنایم همه به خاطر من با این بیماری آشنا شده اند اما فکر میکنم شهرتم بتواند این بیماری را بیشتر به مردم بشناساند. او از سن سه سالگی با علائم این بیماری روبرو شد و از آن زمان بازوانش به صورت کاملا غیر عادی قفل شده است و او را بیشتر به مجسمه ها شبیه کرده است.او به خاطر علاقه شدیدش به مد همیشه سعی میکند جدیدترین محصولات وارد شده به این عرصه را تهیه و استفاده کند. او میگوید مادر و مادر بزرگش نیز زنان خوش پوش و خوش تیپی بوده اند و او دوست دارد در این زمینه همانند آنها باشد. وی علاقه مند است که بتواند در صنعت مد و آرایشگری پیشرفت زیادی داشته باشد.او تاکید میکند در حال حاضر همه تمرکزش را روی کارش گذاشته است و برایش مهم نیست بیماری اش درمان شود یا خیر اگرچه اگر بداند راهی برای درمان این بیماری وجود دارد خوشحال خواهد شد.

بیماری عجیب بدن دخترجوان را مثل مانکن ها کرده + تصاویر

بیماری عجیب بدن دخترجوان را مثل مانکن ها کرده + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از سیمرغ /ن
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف