نمناک بهداشت و سلامتسلامت خانواده بیماری کشنده ای که با عشق درمان می شود
بیماری عشق ، درمان ساده پروستات
بیماری عشق خود درمان بیماری های جسمی است ، جالب است بدانید که محبت و عشق ورزیدن توانایی آن را دارد که گاهی سخت ترین بیماری را با تولید ترکیبی خاص درمان می کند.

بیماری هایی که با عشق ورزیدن می توانید آنها را درمان کنید

بسیاری از شما دچار بیماری عشق هستید که البته این تعبیری است که افراد خود آن را بیان می کنند ولی به فواید عشق و محبت واقف هستید. تاثیرات مثبتی که عشق ورزیدن در جسم و روح افراد ایجاد می کند باورنکردنی است ، وقتی متوجه شوید که چه بیماری هایی را می توان با عشق کنترل و درمان کرد مطمئنا در رفتار و روش زندگی خود تغییر ایجاد خواهید کرد.

بدن سالم در شاد نگه داشتن روح و روان شما بسیار تاثیر دارد.در این مقاله ما 10 بیماری که با عشق ورزیدن می توان آنها را درمان کرد را ذکر خواهیم کرد.

شما به راحتی می توانید از گسترش بیماری های قلبی ، سرطان و... جوگیری کنید.برای آشنایی بیشتر مطالب زیر را بخوانید.

1. بیماری های قلبی : با عشق ورزیدن، عملکرد قلب شما بهتر می شود و باعث کاهش حملات قلبی و هرگونه اختلالاتی که مربوط به قلب می باشد،می شود.

بیماری های قلبی یکی از معدود بیماری هایی می باشد که با عشق ورزیدن می توانید آنرا درمان کنید.

بیماری عشق

تاثیر عشق روی درمان بیماری ها

2. سر درد : در حین عشق ورزیدن ، هورمونی به نام آکسی سین که باعث انتشار اندروفین در سرتاسر بدن می شود فعال شده و به آرام شدن بدن و سر دردهای شدیدش کمک زیادی می کند.

3. افسردگی : با داشتن عشق و یا عشق ورزیدن شما می توانید افسردگی های خود را رها کنید و از اعتماد به نفس بالایی بهره مند شوید.

4. بیخوابی : اگر شما نمی توانید شب ها بخوابید،نگران نباشید زیرا که با عشق ورزیدن فورا شما احساس خواب آلودگی خواهید کرد و از بی خوابی های شبانه رهایی خواهید یافت.

5. بی اختیاری ادرار : این بیماری یکی از بیماری هایی است که با عشق ورزیدن می توانید آن را درمان کنید.

بیماری عشق

درمان بیماری های عفونی با عشق ورزیدن

 

6. آنفولانزا : اگر شما به بیماری آنفولانزا مبتلا شده اید، با عشق ورزیدن می توانید آن را درمان کنید . در حین عشق ورزیدن، تولید پادتن در بدن افزایش می یابد و بیماری شما را به سادگی

درمان می کند که از این عمل به عنوان ضد ویروس قوی یاد می شود.

7. درد عضلات : رفع درد عضلات و مفاصل یکی از فواید عشق می باشد.شما با عشق ورزیدن می توانید تمام گرفتگی عضلات و مفاصل را رفع کنید.

8. پوست درخشان : عشق باعث درخشان شدن پوست شما می شود. در حین عشق ورزیدن تمام سموم از بدن شما دفع می شوند و به بهبودی پوست شما کمک می کند و باعث درخشش پوست می شود.

9. پروستات : یکی از فواید عشق این می باشد که از گسترش سرطان پروستات جلوگیری می کند و در برابر رشد تومور در بدن عکس العمل نشان می دهد.

10. سرطان پستان : خبری خوش برای خانم ها که با عشق ورزیدن می توانید سرطان پستان خود را درمان کنید.با تحریک پستان،اکسی تاسین که از گسترش سرطان پستان جلوگیری می کند و در بدن پخش می شود.

بیماری عشق , 10 بیماری که با محبت درمان می شوند

بیماری کشنده ای که با عشق درمان می شود
: امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک/ ز.ن
این مطلب مفید بود ؟
10 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف