نمناک ورزشفوتبال ماجرای بیماری “علی کریمی” چیست؟
علی کریمی ، بیماری علی کریمی
آخرین تصاویر “علی کریمی” گویای این است که او با بیماری آلوپسی آره آتا یاهمان مشکل ریزش سکه ای مو روبرو شده است.
تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1395
بازدید : 15,178 نفر

ماجرای بیماری علی کریمی چیست؟

علی کریمی قبل از برگزاری آخرین هفته لیگ برتر، بارها به حمایت از پرسپولیس تیم محبوبش پرداخت. او در تمرین این تیم هم آفتابی شد و صحبت هایی در حمایت از پرسپولیس به زبان آورد.

فارغ از حمایت او و همینطور صحبت هایش، تصاویر منتشر شده از کریمی در تمرین پرسپولیس نشان می دهد او با مشکل تازه ای روبرو شده است. این تصاویر به خوبی گویای آن است که بخشی از ریش های علی کریمی ریخته است. اما چه مشکلی برای جادوگر پیش آمده است؟

کریمی با مشکلی به نام «ریزش سکه ای مو» با «آلوپسی آره آتا» روبرو شده است. این بیماری اغلب با ریز موی سر مواجه است ولی می تواند در سایر قسمت های بدن مانند سر، ابرو، ریش، سبیل، مژه و ... هم دیده شود.

علی کریمی


به گفته پزشک ها، این بیماری جزو بیماری های ناشناخته است و هنوز کسی دلیلش را نمی داند. آلوپسی علل متفاوتی مانند هورمونی، خودایمنی، عوارض داروها، کم خونی و دیگر عوامل دارد. رشد مجدد موها در 34 تا 50 درصد موارد و حتی گاهی تا 80 درصد موارد، تا یک سال بعد از شروع بیماری، اتفاق می افتد و به همین دلیل علی کریمی هم باید مدتی منتظر بماند تا این مشکلش حل شود.

علی کریمی ، بیماری آلوپسی آره آتا علی کریمی صحت دارد؟

ماجرای بیماری “علی کریمی” چیست؟
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 29
برگرفته از خبر آنلاین/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 21 8
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف