نمناک ورزشفوتبال بیماری “مرتضی اسماعیلی” مجری باسابقه ورزش
مرتضی اسماعیلی ، بیماری مرتضی اسماعیلی
“مرتضی اسماعیلی” از مجریان قدیمی رسانه ملی که اجرای برنامه ورزشی در شبکه ورزش را نیز بر عهده داشت در بستری بیماری است و از مردم درخواست دعا برای سلامت خود دارد.
تاریخ انتشار : 4 اسفند 1394

بیماری مرتضی اسماعیلی

مرتضی اسماعیلی مجری قدیمی رسانه ملی که بیش از سه دهه سابقه فعالیت در این عرصه را دارد، مدتی است با بیماری دست و پنجه نرم می کند.

مرتضی اسماعیلی

مرتضی اسماعیلی مجری با سابقه ورزشی

 وی درباره وضعیت خود گفت:درد عجیبی بدنم را فراگرفته است. نمی دانم منشا آن چیست ولی دیشب آزمایش دادم تا مشخص شود موضوع چیست. به هر حال از مردم عزیز کشورم التماس دعا دارم.

اسماعیلی افزود:پزشکان گفته اند باید اتفاقی بیفتد که عفونت از بدنم خارج شود. در این مدت بسیاری از دوستان در جامعه ورزش و همچنین دوستانم در رادیو پیگیر وضعیتم بودند اما دریغ از یک تماس از بچه های تلویزیون. به هر حال ایرادی ندارد و من گلایه ای از آن ها ندارم. امیدوارم خدا به همه شان سلامتی بدهد. 

وی تصریح کرد:مدتی بود از ناحیه دست و پا احساس درد می کردم و با دارو خوب نمی شد ابتدا فکر کردم به دلیل سرماخوردگی است اما با گذر زمان متوجه شدم فرا تر از سرماخوردگی است. به همین دلیل به دکتر نوروزی مراجعه کردم و او برایم آزمایش های متفاوتی نوشت که منتظر جواب آن هستم. در حال حاضر احساس می کنم تن صدایم هم تغییر کرده است.

بیماری مرتضی اسماعیلی مجری باسابقه ورزش

بیماری “مرتضی اسماعیلی” مجری باسابقه ورزش
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 10
برگرفته از کاپ - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف