نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون وضعیت وخیم بیماری مصطفی عبدالهی بازیگر تلویزیون
بازیگران مرد ایرانی ، مصطفی عبدالهی
همسر مصطفی عبدالهی از اوضاع وخیم این بازیگر با سابقه تئاتر و تلویزون خبر داد، عبدالهی که مدتهاست با بیماری سرطان مبارزه میکند در بیمارستان بستری است.

مصطفی عبدالهی بازیگر با سابقه تئاتر، رادیو و تلویزیون سال هاست با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می کند، به دلیل وخیم شدن وضعیت بیماری در بیمارستان بستری شد.

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران به نقل از پارس ؛ ناهید روزبهانی همسر مصطفی عبدالهی درباره وضعیت جسمانی این بازیگر تئاتر به مهر گفت:متأسفانه به دلیل وخیم شدن بیماری آقای عبدالهی، او در بیمارستان بستری شده است. به دلیل اینکه پلاکت های خون در حد بسیار پایینی هستند باید به آقای عبدالهی پلاکت تزریق شود تا بدن بتواند عمل جراحی را تحمل کند.
 
مصطفی عبدالهی
 
وی درباره عمل جراحی مدنظر برای مصطفی عبدالهی توضیح داد:به دلیل اینکه بیماری آقای عبدالهی تشدید و فعالیت کلیه ها تحت فشار بیماری مختل شده است، باید دستگاهی در بدن او گذاشته شود تا بتوان دیالیز را انجام داد.
روزبهانی تأکید کرد:شرایط جسمانی عبدالهی اصلا مساعد نیست و وضعیت بیماری او هم وخیم شده است.
مصطفی عبدالهی در حال حاضر در بیمارستان پارسیان واقع در منطقه سعادت آباد بستری شده است.
او در سال 1334 در شهر بروجرد به دنیا آمد.  از سال 1349 در بروجرد وارد حوزه بازیگری و کارگردانی تئاتر شد و تاکنون همچنان ثابت قدم و مشغول فعالیت در این عرصه است.

وضعیت وخیم بیماری مصطفی عبدالهی بازیگر تلویزیون

وضعیت وخیم بیماری مصطفی عبدالهی بازیگر تلویزیون
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 62
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 60 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف