پرویز فلاحی پور

بیماری مشترک پرویز فلاحی پور با شهاب حسینی و امیر جعفری

تاریخ انتشار : 12 شهریور 1396کد مطلب : 55856زمان مطالعه : 1 دقیقه
پرویز فلاحی پور بازیگر سریال شهرزاد و در جستجوی آرامش که چند ماه پیش به علت عارضه قلبی تحت عمل جراحی قرار گرفته بود در یک گفتگو از انجام آنژیوگرافی شهاب حسینی و امیر جعفری صحبت کرد.

آخرین وضعیت جسمانی پرویز فلاحی پور بازیگر شهرزاد

پرویز فلاحی پور بازیگر سریال شهرزاد چندی پیش در مسیر رفتن سر صجنه فیلمبرداری سریال در جستجوی آرامش به دلیل عارضه قلبی راهی بیمارستان شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت و خوشبختانه با بهبود وضعیت جسمانی اش دوباره سر صحنه فیلمبرداری سریال شهرزاد حاضر شد.

پرویز فلاحی پور بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت:خدا را شکر بهبودی بعد از کمی استراحت حاصل شده و در حال حاضر اوضاع جسمانی من بسیار خوب است.

پرویز فلاحی پور:شهاب حسینی هم آنژیوگرافی کرده است

وی درباره حضور دوباره خود در فصل سوم شهرزاد افزود:فیلمبرداری فصل سوم شهرزاد شروع شده اما هنوز به من خبری نداده اند. به احتمال فراوان در حال فیلمبرداری لوکیشن هایی هستند که من در آنها بازی ندارم.

پرویز فلاحی پور

پرویز فلاحی پور در سریال شهرزاد

بازیگر سریال شهرزاد در مورد ادامه روند بازیگری خود با وجود مشکل قلبی بوجود آمده تاکید کرد:من آمادگی کامل را برای جلوی دوربین رفتن دارم. در همین سریال شهرزاد، شهاب حسینی و امیر جعفری پیش تر از من عمل آنژیوگرافی انجام داده اند اما هم اکنون با قدرت در سریال به ایفای نقش می پردازند.

فلاحی پور عمل انجام شده روی قلبش را عملی طبیعی خواند و خاطرنشان کرد:این روزها خیلی از انسان ها آنژیوگرافی می کنند و طبعاً اتفاق عجیبی نیست. در وضعیت فعلی عمل آنژیوگرافی مثل سرماخوردگی شده است.

وضعیت بیماری فلاحی پور بازیگر سریال شهرزاد

4.520
این مطلب مفید بود ؟182
برگرفته از خبرگزاری میزان / م.ف
نظرات
وبگردی