نمناک ورزشفوتبال هفت سال انتظار ایوان کلاسنیچ برای پیوند کلیه
ایوان کلاسنیچ ، ایوان کلاسنیچ
ایوان کلاسنیچ بازیکن تیم ملی کرواسی وضعیت زیاد مناسبی ندارد و به دلیل نارسایی کلیه قرار است برای سومین بار عمل جراحی کند .

نارسایی کلیه ایوان کلاسنیچ

بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال کرواسی در شرایط جسمانی خوبی قرار ندارد و برای پیوند کلیه باید هفت سال در فهرست انتظار بماند. ایوان کلاسنیچ بازیکن پیشین تیم ملی کرواسی به علت مشکل کلیه با مرگ دست و پنجه نرم می کند.

کلاسنیچ 36 ساله در دوران حضورش در تیم وردربرمن در سال 2006 مورد عمل پیوند کلیه اهدا شده از سوی پدرش قرار گرفت و پس از آن به فوتبال ادامه داد.

ایوان کلاسنیچ

عمل جراحی ایوان کلاسنیچ

این بازیکن در یورو 2008 بازی کرد و پس از آن از تیم نانت به تیم بولتون پیوست و در تیم انگلیسی در 77 بازی 20 گل به ثمر رساند تا آن که در سال 2012 با قراردادی یک ساله به ماینز پیوست.
 
بدن این بازیکن دوباره تحت عمل قرار گرفت، اما این بار بدن او کلیه اهدا شده از جانب مادرش را پس زد تا برای سومین بار در هامبورگ بستری شود و به سومین عمل جراحی نیاز پیدا کند.
 
باشگاه بولتون با انتشار بیانیه ای اعلام کرده است که این بازیکن در شرایطی بحرانی قرار دارد و آنها نگران این بازیکن و خانواده اش هستند.
 
شایان ذکر است که ایوان کلاسنیچ در ماه می در یک بازی خیریه در بولتون شرکت کرد.

هفت سال انتظار ایوان کلاسنیچ برای پیوند کلیه

هفت سال انتظار ایوان کلاسنیچ برای پیوند کلیه
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف