کیم کارداشیان
کیم کارداشیان بازیگر و مدل مشور با انتشار ویدئویی خبر از وجود یک بیماری لاعلاج در بدنش داد و راز پنهان ماندن این بیماری 10 ساله را فاش کرد.

فاش شدن راز بیماری کیم کارداشیان و شوکه شدن هوادارانش

کیم کارداشیان پرده از بیماری پوستی لاعلاجش برداشت. ساعاتی پیش " کیم کارداشیان " بازیگر، مدل مشهور در صفحه ی شخصی خود ویدئویی را منتشر کرد که به سرعت نظر وب سایتها را به خود جلب کرد.

ویدئویی که راز چندین ساله ی همسر "کنیا وست" را فاش میکرد و نشان می داد که پوستی که او سالهاست به دلیل صاف و بی نقص بودنش تبدیل به ایده آل برخی از افراد کوته نظر شده است آنقدرها هم بی نقص نبوده بلکه او با نوعی کرم پوشاننده مانع از دیده شدنش میکرده .

بیماری 10 ساله کیم کارداشیان چیست

او با انتشار این پست در صفحه اینستاگرامش گفت که حدود ده سال است که به بیماری پسوریازیس مبتلاست و در این مدت، پاها و بدنش را گریم میکرده است.

بیماری پسوریازیس

درگیری 10 ساله کیم کارداشیان با بیماری پسوریازیس

این ویدئو علاوه بر فاش شدن واقعیت پنهان کیم کارداشیان برای تبلیغ نوعی کرم گریم هم بوده است یعنی او علاوه بر جلب توجه این چنینی برای تبلیغ نوعی کرم آرایشی در حال کسب درآمد است .

کیم کارداشیان و همسرش

کیم کارداشیان و همسرش کانیه وست

بیماری پسوریازیس که در بخش سلامت نمناک و در غالب "بیماری پسوریازیس و درمان های رایج این بیماری " و "بیماری پسوریازیس زمینه ساز کدام بیماری ها است ؟" کامل به آن پرداخته شد نوعی بیماری پوستی مزمن خودایمن است که به نام صدفک هم شناخته می شود و زمانی ایجاد می شود که سیستم ایمنی بدن سیگنال های اشتباه می‎ فرستد و در نتیجه چرخه رشد سلول های پوست سریع تر شده که در آن ضایعات ضخیم و قرمز رنگ پوشیده از فلس های نقره ای و پوشیده و چنان می شود که در تصاویر دیده می شود.

کیم کارداشیان

کیم کارداشیان بازیگر و مدل مشهور

از قرار معلوم این بیماری در خانواده کارداشیان وجود دارد و کیم کارداشیان و کیم جنر به این بیماری مبتلا هستند. بیماری پسوریازیس مسری نیست اما احتمال بروز آن در بین چند نفر از اعضای یک خانواده وجود دارد.

کیم کارداشیان

عکسی از کیم کارداشیان بازیگر و مدل مشهور آمریکایی

بیماری لاعلاج کیم کارداشیان هوادارانش را شوکه کرد! + عکس

3.833
این مطلب مفید بود ؟258
منبع : cosmopolitan / بخش فرهنگ و هنر نمناک / ن / م.ف
وبگردی