نمناک بهداشت و سلامتپیشگیری و بیماریها بیماری گوارشی در ایام عید شایع تر است
بیماری گوارشی ، علت شوع بیماری گوارشی
در ایام عید اغلب افراد به مسافرت می روند و برای تغذیه و خوردن غذا نیاز به دانستن نکات بهداشتی دارند. در صورت عدم رعایت این موارد دچار بیماریهای گوارشی می شوند.

بیماری های گوارشی شایعترین بیماری های ایام عید است که افراد به هیچ وجه نباید خود به درمان بپردازند و باید هرچه سریعتر به پزشک مراجعه کنند.


توصیه های سلامتی در سفرهای ایام عید:

افراد سعی کنند که غذای مصرفی خود را برای سفر از منزل با خود ببرند و از خرید مواد غذایی از بیرون حتی الامکان خودداری کنند.
اید افراد آب آشامیدنی خود را از منزل با خود همراه داشته باشند و در غیر این صورت از آب های معدنی استفاده کنند و به هیچ عنوان از مصرف آب هایی که هیچ علائمی ندارند پرهیز کنند.
اسهال و استفراغ ناشی از مسمومیت های غذایی یکی از شایعترین بیماری های این ایام است و باید افراد توجه داشته باشند که در صورت بروز این علائم از خود مصرف هر گونه دارو به صورت سر خود جلوگیری کنند چراکه مسکن است مصرف یک دارو شرایط فرد را بدتر کند و باید هرچه سریعتر با مراجعه به پزشک تحت درمان قرار گیرند.

بیماری گوارشی در ایام عید شایع تر است

بیماری گوارشی در ایام عید شایع تر است
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 7
برگرفته از yjc.ir
این مطلب مفید بود ؟ 6 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف