نمناک اخبارجامعه بیمه ازدواج چقدر سپرده نیاز دارد؟
بیمه ازدواج ، ازدواج
بیمه ازدواج پس از چهار سال از خرید بیمه نامه قابل بهره برداری است و افراد تا 40 سالگی امکان خریداری آن را دارند.
تاریخ انتشار : 20 شهریور 1395

سپرده بیمه ازدواج تعیین شد

ناصر صبحی قره ملکی اظهارکرد:از 50 هزار تومان به بالا قیمت سپرده بیمه ازدواج است و هر فرد بر اساس سرمایه گذاری خود از مزیت های این بیمه می تواند بهره مند شود.

وی در پاسخ به این پرسش که چرا با وجود امضای تفاهمنامه با بیمه ایران در زمینه ازدواج با بیمه تعاون نیز چنین تفاهمنامه ای را امضا کردید، گفت:تفاهمنامه ما در زمینه ازدواج با بیمه ایران نواقصی ندارد و تفاهمنامه خوبی است ولی چون فضای رقابتی به وجود آورده ایم، بیمه های دیگر حاضر شده اند که امتیازات بیشتری بدهند. ما نیز برای دریافت این امتیازات به نفع جوانان تصمیم گرفتیم تفاهمنامه جدیدی در زمینه بیمه ازدواج امضاء کنیم. هر بیمه و بانکی که بتواند برای جوانان تسهیلات بیشتری ارائه کند حاضر به تعامل با آنها و انعقاد تفاهم نامه هستیم.

صبحی گفت:ما پیش از این با بیمه ایران نیز در زمینه ازدواج تفاهم نامه ای امضاء کرده بودیم که بر اساس آن فرد پس از پنج سال از خرید بیمه نامه می توانست از مزایای آن بهره ببرد؛ اما در تفاهم نامه منعقد شده با بیمه تعاون امکان بهره برداری از بیمه نامه ازدواج پس از چهار سال امکان پذیر است.

وی در ادامه گفت:در قرارداد منعقد شده با بیمه ایران فرد تا 35 سالگی امکان خرید بیمه را داشت اما در تفاهم نامه با بیمه تعاون افراد می توانند تا 40 سالگی اقدام به خرید بیمه نامه بکنند.

بیمه ازدواج جدید پس از چهار سال از خرید بیمه نامه قابل بهره برداری است.افراد تا 40 سالگی امکان خریداری آن را دارند. بر اساس آن جوانان دارای تحصیلات در امور بیمه ای در استخدام بیمه تعاون در اولویت قرار می گیرند علاوه بر آن خدمات پیش ،حین و پس از ازدواج و مهریه مشمول بیمه می شود.

بیمه ازدواج ، جزئیات طرح بیمه ازدواج

بیمه ازدواج چقدر سپرده نیاز دارد؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از ایسنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف