نمناک اخبارجامعه آخرین وضعیت “بیمه تکمیلی بازنشستگان” تامین اجتماعی
بیمه تکمیلی بازنشستگان ، بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی
جزئیات جدید از “بیمه تکمیلی بازنشستگان” تامین اجتماعی را رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی تشریح کرد. وی از اتمام قرارداد بیمه تکمیلی و عمر بازنشستگان در پایان آبان ماه خبر داد.
تاریخ انتشار : 14 شهریور 1394

بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی

علی اصغر بیات به بیمه تکمیلی بازنشستگان اشاره کرد و گفت:قرارداد این افراد در پایان آبان ماه به اتمام می رسد به همین دلیل قصد داریم با شرکت های تجاری بیمه ای وارد مذاکره شده و ضمن اعلام کتبی به آنها، مناقصه ای را نیز برگزار خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه چند مورد برای بیمه تکمیلی بازنشستگان مورد تأکید ماست، گفت:اول اینکه حق بیمه پرداختی این افراد نباید خیلی بیش از سال گذشته باشد تا بازنشستگان توان پرداخت را داشته باشند و دوم اینکه توانمندی و عملکرد گذشته شرکت های بیمه ای به دقت بررسی خواهد شد تا با شرکتی باکیفیت برای بیمه تکمیلی بازنشستگان، قرارداد ببندیم که هم خدمات مناسبی ارائه کند و هم نرخ دریافتی بالا نباشد.

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی به نظرسنجی از کانون های بازنشستگان در استان های مختلف اشاره کرد و اظهار داشت:در حال حاضر فرمی را برای نظرسنجی به استان های مختلف ارسال کرده ایم تا میزان رضایت و عملکرد شرکت بیمه آتیه سازان حافظ از سوی بازنشستگان سنجیده شود. که این امر در انعقاد قرارداد جدید نیز مؤثر خواهد بود.

بیات گفت:همچنین در سال گذشته نیز نظرسنجی برای قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان انجام شد؛ بطوریکه از 2000 بازنشسته سؤال و درنهایت در اکثر استان ها رضایت بالای 50 و حتی 90 درصدی نیز به دست آمد که البته درنهایت با رضایت بازنشستگان قرارداد منعقد شد.

بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی

بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی

وی تصریح کرد:سال گذشته حق بیمه بازنشستگان 23 هزار و 200 تومان بود که نسبت به سال قبل آن سه هزار تومان افزایش داشت و امسال نیز درصدد هستیم تا مبلغ افزایش حق بیمه بیش از این مقدار نباشد.

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی همچنین در مورد بیمه عمر بازنشستگان نیز گفت:قرارداد بیمه عمر نیز تا سی ام آبان ماه امسال اعتبار دارد و بر این اساس بدون هیچ شرط سنی، سه میلیون تومان به خانواده بازنشستگانی که فوت می کنند، پرداخت می شود.

به گفته بیات، حق بیمه عمر برای هر فرد بازنشسته 36 هزار تومان است که از این مبلغ 24 هزار تومان را تأمین اجتماعی و 12 هزار تومان باقی مانده نیز در چهار قسط سه هزار تومانی از بازنشستگان کم می شود.

وی ادامه داد:بیمه عمر به بازنشستگانی تعلق می گیرد که بیمه درمان و تکمیلی تأمین اجتماعی را داشته باشند.

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت:همزمان با انعقاد قرارداد بیمه تکمیلی و درمان بازنشستگان برای سال 95 - 94 ، بیمه عمر آنها نیز با یک شرکت بیمه ای تمدید خواهد شد.

به گفته بیات، برای بیمه عمر نیز همان مراحل بیمه تکمیلی طی خواهد شد و از میان مناقصه و مذاکره با شرکت های بیمه ای، یکی انتخاب خواهد شد.

بیمه تکمیلی بازنشستگان ، جزئیات بیمه تکمیلی بازنشستگان

آخرین وضعیت “بیمه تکمیلی بازنشستگان” تامین اجتماعی
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 10
برگرفته از مهر - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف