نمناک فرهنگ و هنرموسیقی ماجرای بیمه حنجره سالار عقیلی!
سالار عقیلی ، همایش ملی ایرن جوان
سالار عقیلی در همایش ملی ایران جوان به همراه خانواده اش حضور داشت، در این همایش بیمه شدن حنجره عقیلی خواننده موسیقی سنتی کشورمان مطرح شد.
تاریخ انتشار : 19 شهریور 1395

سالار عقیلی و خانواده اش در همایش ایران جوان

نخستین همایش ملی ایران جوان با تجلیل از کارآفرینان جوان و گمنام و تجلیل ویژه از سالار عقیلی به عنوان خواننده اثر ماندگار ایران جوان در مرکز همایش های بین المللی برج میلاد تهران برگزار شد.

سالار عقیلی در این مراسم که تمامی اعضای خانواده ‍ اش نیز حضور داشتند، گفت:«اگر امروز به این جایگاه رسیدم موفقیتم را مدیون مادرم هستم و از همینجا بر دستان مادرم بوسه می زنم.»

در ادامه عقیلی از گروهش با نام «راز و نیاز» دعوت کرد تا به روی صحنه بیایند و به همراه گروه نوازندگانش اولین آهنگ خود را با نام «وطنم» اجرا کرد. آهنگ دوم با نام «دلدار به من گفت که چرا غمگینی» با تکنوازی پیانو آغاز شد و پس از آن صدای عقیلی در سالن طنین انداز شد.

 

سالار عقیلی

سالار عقیلی در همایش ملی ایران جوان

عقیلی سپس تیتراژ سریال «معمای شاه» و تصنیف «خوشه چین» را اجرا کرد.

در پایان این مراسم، محمدرضا ثابتی، دبیر همایش ملی ایران جوان به بیمه گذاران کشور پیشنهاد کرد که حنجره سالار عقیلی را به عنوان خواننده جوان اثر ماندگار «ایران جوان» بیمه کنند تا در آینده شاهد رواج یافتن این موضوع مخصوص سایر مفاخر هنری کشور باشیم.

شایان ذکر است که این همایش با هدف تجلیل از برترین کارآفرینان عرصه های فرهنگی و اجتماعی برگزار شد که نام اصلی آن «ایران من جوان بمان» است که به اختصار «ایران جوان» نامیده شده است.

ماجرای بیمه حنجره سالار عقیلی!

ماجرای بیمه حنجره سالار عقیلی!
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 7
برگرفته از موسیقی ایرانیان - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 4 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف