نمناک سرگرمیگوناگون بینا شدن ناگهانی مرد نابینا بعد از 20 سال + عکس
بینا شدن نابینا ، عکس کوری که بینا شد
مرد نابینایی که مدت طولانی با کمک سگ راهنمایش حرکت می کرد به طور ناگهانی بینایی اش را به دست آورد . بینا شدن نابینای 55 ساله او را شگفت زده کرد.
بازدید : 4,434 نفر

بینا شدن مرد نابینای 55 ساله در یک لحظه

رخداد بینا شدن نابینا را که یک معجزه محسوب می شود بارها در گوشه کنار دنیا شنیده و دیده ایم . گاهی با جراحی و گاهی به صورت طبیعی و بدون انجام هرگونه درمان برخی از افراد نابینا توانسته اند دنیا را ببینند درست مثل مردی که در دوران جوانی چشمانش نابینا شدند و حالا بعد از گذشت سالهای طولانی به یکباره توانست برای اوین بار سگش را ببیند.

بینا شدن مرد نابینا به صورت ناگهانی

"کوین کاگلین" 55 ساله نیویورکی بعد از گذشت تقریبا 20 سال دوباره بینایی اش را بدست آورد. وی زمانی که 36 سال داشت بر اثر بیماری عصب بینایی کاملا نابینا شد. وی در گفتگو با 10 10 wins گفت :"همه چیز در جلوی چشمانم به مانند یک مه غلیظ دیده می شد. بعد از گذشت 16 سال در آگوست سال 2013 من ناگهان یک انعکاس نور را در آینه طبی مشاهده کردم."


بینا شدن نابینا

بینا شدن مرد نابینا بعد از 19 سال

"کوین" که در می گذشته برای نخستین بار توانست چهره سگ راهنمای خود را مشاهده کند افزود:" هنگامی که نابینا شدم وقتی به پیاده روی می رفتم بسیار باانگیزه بودم و اعتماد به نفس بالایی داشتم. اما حالا می توانم بیشتر و بیشتر ببینم و بسیار به خودم می بالم.گفتنی است "کوین" در حال حاضر 70 درصد بینایی اش را بدست آورده و بینایی وی همچنان در حال بهبود است. 

بینا شدن ناگهانی مرد نابینا بعد از 20 سال + عکس

بینا شدن ناگهانی مرد نابینا بعد از 20 سال + عکس
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 14
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 12 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف