نمناک اخبارسیاست بیوه سفید داعش هنگام فرار اسیر پسرش شد +عکس
بیوه سفید داعش ، عکس سالی جونز
اخبار جدید از نقشه ناموفق فرار بیوه سفید داعش در سوریه خبر می دهند ، سال جونز برای فرار از میام تروریست ها و بازگشت به کشورش با مخالفت پسر 12 ساله اش روبروست.
تاریخ انتشار : 9 مرداد 1396

سالی جونز بیوه سفید داعش با مخالفت پسرش نتوانست از سوریه فرار کند

سالی جونز خواننده بریتانایی که به دلیل همکاری با تروریست های تکفیری به عنوان بانوی نمونه داعش لقب گرفته بود این روزها باز هم نامش سر زبان ها افتاده است . بعد از مصاحبه ی یکی از اسیران نجات یافته از چنگ داعشی ها که خبر از وضعیت نامناسب بیوه سفید داعش و تلاش او برای فرار می داد حالا خبر جدید منتشر شده است که حاکی از ناموفق بودن این بیوه داعشی در مسیر فرار است.

British jihadi widow Sally Jones is being stopped from fleeing Syria by brainwashed 12-year-old son Jo-Jo

بیوه سفید داعش

عکس بیوه سفید داعش و پسرش جو -جو

 

پسر بیوه سفید داعش اجازه فرار به مادرش نداد

سالی 50 ساله در کشورهای اروپایی به عنوان بیوه سفید داعشی ها نام گرفته است قصد فرار از سوریه و بازگشت به کشورش را داشته است که پسرش مانع او شده .

به گزارش میرر "سالی جونز" به دلیل حمله نیروهای ائتلاف به شهر رقه تلاش داشته تا از سوریه فرار کرده و به کشورش بازگردد اما با مخالفت پسرش از این هدف باز ماند.جو - جو پسر 12 ساله چشم آب سالی جونز که یکی از نوجوانان بی رحم داعشی هاست و تصویر او در یکی از فیلم های کشتار که توسط گروهک تروریستی منتشر شده بود دیده شد به دلیل شستشوی مغزی که توسط خود مادرش در او ایجاد شده است اجازه نداد تا برنامه فرار مادرش عملی شود.او نه تنها خود در این نقشه فرار شرکت نکرد بلکه اجازه فرار به مادرش را هم نداد و مانع او شد.

بیوه سفید داعش هنگام فرار اسیر پسرش شد +عکس

بیوه سفید داعش هنگام فرار اسیر پسرش شد +عکس
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 18
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف