نمناک فرهنگ و هنربیوگرافی بازیگران بیوگرافی و عکسهای جدید سینا سهیلی
سینا سهیلی ، بیوگرافی سینا مهراد
بیوگرافی سینا سهیلی بازیگر سینما و تلویزیون و برادر ساعد سهیلی به همراه تصاویری از هنرنمایی این بازیگر در سریال پدر که با نام سینا مهراد در آن ظاهر شده را مشاهده نمایید.

بیوگرافی کامل سینا سهیلی (مهراد )

  • نام اصلی :سینا سهیلی
  • متولد :12 آذر 1370 تهران
  • محل زندگی : تهران
  • زمینه فعالیت : سینما و تلویزیون
  • پیشه :بازیگر
  • والدین :سعید سهیلی
  • خواهر : صبا سهیلی
  • برادر :ساعد سهیلی

------------------------------------------------------------------

سینا مهراد پسر کارگردان معروف سعید سهیلی است که نام هنری مهراد را برای خود برگزیده است . سینا مهراد در 12 آذر ماه سال 1370 در تهران متولد شده و هم اکنون 27 سال دارد.

عکسهای اینستاگرام سینا سهیلی

تصویری زیبا از  سینا سهیلی و مادر محترم

 

زندگی خانوادگی سینا مهراد

سینا مهراد در یک خانواده پنج نفره و هنرمند متولد شده است ، او فرزند کارگردان مشهور کشورمون سعید سهیلی است و یک برادر به اسم ساعد سهیلی و یک خواهر به اسم صبا سهیلی دارد. جالب است بدانید هر سه فرزند سعید سهیلی به کار بازیگری مشغول هستند . ساعد سهیلی برادر سینا مهراد متاهل است و با گلوریا هاردی بازیگر نقش آزاده در سریال کیمیا ازدواج کرده است .

تا به امروز درباره اینکه چرا آقای سهیلی نام هنری سینا مهراد را برای خود انتخاب کرده است مشخص نشده است اما به نظر می رسد سینا برای اینکه با نام و شهرت پدرش مشهور نشود ترجیح داده است نام هنری سینا مهراد را برای خود انتخاب کند تا بتواند با اتکا به علم و استعداد خود در این حرفه به اوج محبوبیت برسد .

سینا سهیلی در سریال پدر

ساعد و سینا سهیلی و پدرشان در کنار ناصر ملک مطیعی

 

ازدواج سینا مهرداد

سینا مهراد بازیگر توانای سریال پدر ازدواج نکرده و متاهل نمی باشد. او درباره ازدواجش اینگونه میگوید فعلا تصمیمی برای مزدوج شدن ندارم و میخوام کار فیلمسازی کنم و تمرکزم را بر روی بازیگری بگذارم .

بیوگرافی سینا مهراد

عکسهای اینستاگرام سینا سهیلی

 

نحوه بازیگر شدن

سینا مهراد در خانواده ای هنری متولد شده بنابراین از کودکی با هنرعجین بوده است و از همان دوره با حرفه بازیگری بزرگ شده است و در کنار پدر و برادرش بازیگری را آموخته است .

بیوگرافی سینا سهیلی

عکسهای برادران سهیلی

 

کودکی سینا سهیلی (مهراد)

سینا مهراد از کودکی بازیگری را تجربه کرده است و برای اولین بار در 4 سالگی در فیلم مردی شبیه باران در کنار ابوالفضل پورعرب به ایفای نقش پرداخته است.سینا مهراد همچنین در شب برهنه ساخته پدرش نیز به ایفای نقش پرداخته و در این فیلم همبازی شادمهر عقیلی بوده است.

 سینا مهراد

عکس جشن تولد سینا سهیلی

از تحصیل تا تئاتر

سینا مهراد پس از بازی کردن در فیلم هایی در کودکی یک دوره چهار پنج ساله مشغول تحصیل بود و کار بازیگری را انجام نمی داد. سرانجام ازسن 19 سالگی دوباره با کار تئاتر شروع کرد و علاوه بر بازیگری ، دستیار کارگردان نیز بوده است.

سینا سهیلی برادر ساعد سهیلی

عکس سینا سهیلی در نمایی از سریال سایه بان

 

دستیاری گشت ارشاد

سینا مهراد از سری اولین فیلم گشت ارشاد در کنار سعید سهیلی بود و به عنوان دستیار کارگردان پدرش را همراهی می کرد ، همچنین در این فیلم ساعد سهیلی برادرش نیز به عنوان بازیگر حضور داشت.

 سینا سهیلی

سلفی ماشینی سینا سهیلی با دوستان

از سریال سایه بان تا پدر

جدیدترین نقشش سریال سایه بان بوده که در آن نقش آفرینی کرده و با مجتبی پیرزاده همبازی بوده است . در سایه بان ، سینا مهراد بازیگر نقش حمید بود و از همین سریال توسط حامد عنقا نویسنده و بهرنگ توفیقی (کارگردان) برای سریال پدر انتخاب شد.سینا مهراد همچنین در سریال پدر نیز ایفای نقش کرده است که هم اکنون از شبکه دو در حال پخش می باشد. سریال پدر ابتدا قرار بود ماه رمضان 97 پخش شود و حتی تیزرهای آن از تلویزیون هم پخش می شد، به یکباره از جدول پخش حذف و سریال دیگری جایگزین آن شد.سریال پدراز شنبه تا چهارشنبه راس ساعت 21:30 از شبکه دو به روی آنتن می رود و پنج شنبه ها ساعت 21:30 خلاصه هفتگی آن پخش خواهد شد. اودر این مجموعه بازیگر نقش اول را بر عهده دارد که در دانشگاه با یک دختر به نام لیلا ( ریحانه پارسا) آشنا میشود و دچار ماجراهای عشقی میشود . در سریال پدر سینا مهراد بازیگر نقش حامد است .در این سریال مهدی سلطانی و بیژن امکانیان نیز بازی کردند .

سینا سهیلی و مهدی سلطانی

عکسی از سینا سهیلی و مهدی سلطانی در سریال پدر

آرزوی سینا مهراد در دنیای هنر

وی درباره پیش بینی پر بیننده بودن سریال رمضانی پدر و تاثیر این سریال بر آینده کاری اش می گوید:در چند سال گذشته تلاش خودم را در عرصه بازیگری داشته ام، اگر خدا بخواهد با پخش سریال «پدر» دیده می شوم و اگر خدا نخواهد هم که هیچ. اما فعلاً به صورت فشرده درگیر کار هستم. همه گروه از کوچکترین عضو گرفته تا راس کار، نهایت تلاش خودشان را دارند تا کار به بهترین شکل انجام شود .

سینا سهیلی در سریال پدر

عکسهای مهراد سهیلی در سریال پدر

 

سینا مهراد درمورد نقش خود در سریال پدر اینچنین می گوید .

حامد از لحاظ پایه و درون خیلی به من نزدیک است، چون من هم در خانواده ای مذهبی بزرگ شده و زندگی می کنم؛ اما او شیطنتی را که من دارم ندارد. حامد آدم خیلی آرامی است که سرش به کار خودش گرم است، زندگی اش را پیش می برد و به کسی کاری ندارد. شخصیت مادرم در سریال که خانم لعیا زنگنه ایفای آن را برعهده دارند، خیلی به مادر خودم شبیه است. حتی قربان صدقه رفتن ها و نگاه کردن های او به حامد نیز مثل رابطه مادرم با من است. آقای مهدی سلطانی هم که نقش پدرم را بازی می کنند، دکتر و استاد دانشگاه هستند و من که هیچوقت برخوردی با او نداشتم، یکی از آرزوهایم بازی کنار ایشان بود. حرف زدن معمولی آقای سلطانی سر صحنه برای من به منزله کلاس بازیگری است و هر جمله ای را که به من می گویند طلا می گیرم و در ذهنم حفظ می کنم. که ادامه را در تلویزیون مشاهده خواهید کرد .

 

سینا مهراد

بازی سینا سهیلی در سریال پدر

 

بازیگر مقابل

بازیگر سریال «سایه بان» درباره بازیگری که نقش روبروی او را بازی می کند، نیز گفت:از روز اولی که به پروژه پیوستم با خیلی ها برای این شخصیت اتود زدیم. من به شخصه 500 نفر آدم برای نقش لیلا دیدم و در آخر قسمت ریحانه پارسا بود که این نقش را ایفا کند. خوشبختانه روز اولی هم که مشغول دورخوانی بودیم، با هم ارتباط برقرار کردیم. به نظرم او هنوز باید تجربه کند اما بازیگر خوبی به حساب می آید و پارتنر خوبی هم برای من است .

سینا سهیلی و لعیا زنگنه

هنرنمایی سینا سهیلی و لعیا زنگنه در سریال پدر

علت پیوستن به سریال پدر

سینا مهراد انگیزه اصلی اش از پیوستن به «پدر» را نام نویسنده و کارگردان آن دانست و تاکید کرد:اولین دلیلی که باعث پیوستنم به این پروژه شد، اسم آقایان عنقا و توفیقی بود. هر دو این عزیزان کار درست هستند. آقای عنقا که در عرصه نویسندگی بسیار عالی است و آقای توفیقی هم که به نظر من یکی از بهترین های تلویزیون در سریال سازی به حساب می آید. من و آقای توفیقی حرف همدیگر را می فهمیم و نکاتی را که او سر صحنه به من می گوید، چشم بسته انجام می دهم و دقیقا می دانم چه می خواهد. شنیدن نام این دو نفر کافی بود که با کمال میل به سریال بپیوندم. با خواندن قصه کار هم حسابی از آن خوشم آمد. به اعتقاد من این دو نفر در درجه اول آدم های بسیار خوبی هستند و سپس افراد حرفه ای در کارشان به حساب می آیند .

حامد و لیلا

عروسی حامد و لیلای سریال پدر

فیلم شناسی سینا مهراد

سینمایی

1395 رفتن نوید محمودی
1395 زار نیما فراهی
1392 کلاشینکف سعید سهیلی
1390 پنجشنبه آخر ماه ماشا الله شاهمرادی زاده
1390 گشت ارشاد سعید سهیلی
1380 شب برهنه سعید سهیلی

مجموعه های تلویزیونی

1397 سریال پدر

1396 سایه بان برادران محمودی بازیگر حمید
1393 پرده نشین بهروز شعیبی

 

صبا سهیلی

صبا سهیلی خواهر ساعد و سینا سهیلی

 

سینا سهیلی و مهدی سلطانی

عکسی از سینا سهیلی و مهدی سلطانی در پشت صحنه سریال پدر

سهیلی

 سینا سهیلی در اکران فیلم سینمایی پل خواب

ناصر ملک مطیعی و سینا سهیلی

عکسی از سینا سهیلی و زنده یاد ناصر ملک مطیعی

سینا سهیلی بازیگر

عکسهای جدید سینا سهیلی بازیگر سریال پدر

عکس سینا سهیلی

عکسهای زیبا و دیدنی سینا سهیلی بازیگر

سینا سهیلی ، بیوگرافی سینا سهیلی و عکسهای سینا مهرداد

بیوگرافی و عکسهای جدید سینا سهیلی
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 355
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / ک
این مطلب مفید بود ؟ 334 21
نظر کاربران
سارا

سارا

سلام اقای مهراد واقعا عالی بازی کردین خیلی خوب بود من واقعا بازی شما در سریال پدر رو دوست داشتم و امیدوارم همینطور درخشان و درخشانتر در قاب تلوزیون و سینما بدرخشید

پاسخ دادن 144 15
سحر

سحر

سریال پدر از جمله سریالهایی هس ک همیشه در ذهنم میماند چون خیلی احساسم با دیدن این فیلم برانگیخته شده آقای مهدی سلطانی بازیگر قدر و توانایی هستن ک خییییییلی ب بازیهاش علاقه دااارم عاااالیه ...آقای سینا مهراد واقعااا فوق العاااده بازی کردن خیلی شیفته این سریال شدم چون این سریال بسیار قشنگ و متفاوته..خانوم لعیا زنگنه ک خانوووم بسیار متین و زیبا هستن از هرکدوم از رفتارای خوب و عالی بازیگران این سریال را الگوی خودم قرار میدم در زندگی شخصیم

پاسخ دادن 63 11
من

من

سلام سریال پدر خیلی سریال خوبی هس آقای سهیلی وآقای سلطانی فوق العاده بازی کردن.من بازی آقای سهیلی رو درسریال پدر خیلی دوست داشتم ان شاالله همیشه موفق باشن.

پاسخ دادن 40 5
احمدی

احمدی

سلام من زیاد اهل تلویزیون نیستم ولی سریال پدر رو پیگیری میکنم هم موضوعش وهم بازیگراش خیلی عالی وزنده هستن مخصوصا آقای سلطانی ،خانم زنگنه وچهره ی خیلی آرام ومعصومانه سینا مهرادآفرین به کارگردان باانتخابای بجای بازیگراش خیلی ممنونم از زحماتتون

پاسخ دادن 24 3
زهرا

زهرا

اقای سینا مهراد واقعا در سریال پدر خیلی خوب بازی کردین واقعا عالی بودین براتون آرزوی سلامتی میکنم . ان شالله در پناه حق باشید

پاسخ دادن 27 4
من

من

سلام آقای مهراد واقعا بازی عالی داشتید کاش نقشتون طو لانی تر بود

پاسخ دادن 25 4
zahra

zahra

عالی بود واقعا راستی آقا سینا توفیلم پدر برگردید فیلم بیخود شده

پاسخ دادن 13 7
sara.ez

sara.ez

اقای سهیلی نقشتون رو در سریال پدر خییلی دوست داشتم...انشاا..همیشه همین طور موفق و محبوب باشین..

پاسخ دادن 11 0
sara.ez

sara.ez

اقای سهیلی بازی فوق العاده داشتید ...برای خودتون و خانواده ی هنرمندتون ارزوی موفقیت و سلامتی میکنم....

پاسخ دادن 12 0
هلسان

هلسان

سلام من خیلی از بازیگری سینا مهراد خوشم میاد انشاءالله در فیلم های جدید دوباره نقش داشته باشد و همیشه سالم باشند و آرزوی موفقیت و سلامتی برای ایشان می کنم منم بازیگری را خیلی دوست دارم شیرازی ام

پاسخ دادن 8 3
Nastatan

Nastatan

سلام اقاى سينا مهراد خيلى عالى نقشتون را بازى كرديد من واقعا از اين سريال خوشم اومد ولى اين سريال پايان بازى داشت اميدوارم در فيلم و سريال ها دوباره نقشى ايفا كنيد

پاسخ دادن 7 5
فاطمه

فاطمه

سلام کارتون توی سریال پدربی نظیربودمن عاشقتونم

پاسخ دادن 20 4
رضازاده

رضازاده

خیلی خیلی خیلی خیلی عالی و درجه یک و بسیار باجنبه هستید نه مثل بعضی ها بی جنبه به هرحال من به عنوان یک ایرانی به خودم می بالم به خاطر داشتن چنین بازیگرانی در سینمای ایران

پاسخ دادن 13 0
یلدا

یلدا

آقای سهیلی بازیتون در سریال پدر واقعا عالی بود و درخشیدید

پاسخ دادن 12 2
حمید

حمید

آقای مهراد بازیتون در سریال پدر خیلی خوب بود امید وارم شما را در کار های بیشتری ببینیم

پاسخ دادن 6 1
maryam

maryam

آقای مهراد من واقعا از بازی شما لذت بردم واز هر قسمت که می گذشتیم گریم می گرفت من واقعا شما رو از ته ته دل دوست دارم ومیشه گفت بازیگر مورد علاقه من هستید ILOVE youلطفا کاراتون رو در عرصه تلوزیون بیشتر کنید اگرچه من سن زیادی ندارم ولی عاشقتونم

پاسخ دادن 14 4
زینب

زینب

اقای سهیلی خیلی عالی بازی کردین عاشقتونم لطفا شمارتون رو بدین خواهش میکنم

پاسخ دادن 21 16
کوثر

کوثر

گرفتی به منم بده شمارشو

پاسخ دادن 15 14
کوثر

کوثر

آقای سهیلی عاشقتم عاشقققققققققق .... عالی بودی تک پر

پاسخ دادن 14 3
کوثر

کوثر

دیوانه وار دیوانتم آقای سهیلی

پاسخ دادن 14 4
ریحانه

ریحانه

با سلام اقای سینا مهراد یا سهیلی در خانواده 6 نفره بزرگ شدند و دوخواهر و یک برادر دارند و خواهر کوچکشون به اسم سارا یک سالی خورده ای هستکه از ایران مهاجرت کردن و همچنین در عرصه سینما و کارگردانی هستند و حتی در فیلم گشت ارشاد های پدرشون هم بازی کردند هم 1 و هم 2 و در زمینه گارگردانیه تله فیلم هستند و یک تله فیلممعروف بینالمللی ساختند به نام ماچ که جاییزه های زیادی دریافت کردن این فیلم کوتاه تنها در ایران پخش نشد و بعد از پخش ان از ایشون کشور های مختلفی دعوت کردند و فکر میکنم ایشون در کنار دوست و فامیلشون در کانادا زندگی میکنند

پاسخ دادن 17 6
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف