نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون حضور بیژن شیب بام در پایتخت 4
بیژن شیب بام ، پایتخت 4
بیژن دانش اموز شیب پشت بام که قول بازی در سریال پایخت 4 را محسن تنابنده به او داده بود در پشت صحنه این سریال حضور پیدا کرد.

بیژن همان دانش آموز معروف ویدئوی شیب، بام؟ که در برنامه بهارنارنج احسان علیخانی حضور پیدا کرد و محسن تنابنده قول بازی در پایتخت 4 را به او داد حالا بیژن در پشت صحنه سریال پایتخت حضور یافت.

بسیاری از مخاطبان برنامه های نوروزی سیما به خاطر دارند که محسن تنابنده نویسنده و بازیگر مجموعه پایتخت در برنامه بهارنارنج به بیژن قول داد که از او به عنوان پسر بهبود در قصه امسال استفاده می کند.
 
 بیژن شیب بام
 
بعد از آن هم اظهارنظرهای متفاوتی در این باره از سوی عوامل سریال صورت گرفت و به نوعی حضور بیژن در این سریال را به حاشیه کشاند. تا اینکه سرانجام این نوجوان روز گذشته در پشت صحنه سریال حضور یافت و با عوامل به گفت و گو نشست.
 
البته هنوز مشخص نمی کند که این حضور به منظور تحقق وعده محسن تنابنده صورت گرفته و مخاطبان امسال بیژن را در پایتخت می بینند یا فقط یک حضور و شاید هم انجام تست بوده است.
 

 

حضور بیژن شیب بام در پایتخت 4

حضور بیژن شیب بام در پایتخت 4
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 31
برگرفته از فارس - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 28 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف