نمناک سبک زندگیکار و زندگی مرگ چه ربطی به بیکاری و بی پولی دارد؟
بیکاری و مرگ ، رابطه مرگ و بیکاری
بیکاری و مرگ ، درست است این دو به هم ربط دارند و به هم خیلی نزدیک تر از حد تصور ما هستند . آمار ارئه شده به نوعی وحشت برانگیز است.

بیکاری تا 50 درصد خطر مرگ را بالا می برد

بیکاری 50 درصد ریسک مرگ بالا برده است و همچنین ابتلا به بیماری هایی مانند حملات قلبی و دیابت بالا می رود. شاغل بودن ارزش هایی را به همراه دارد که یکی از آنها اعتماد به نفس است.

به عبارت دیگر بیکاری، افسردگی را بالا می برد و ممکن است باعث مشکلات ذهنی و حتی در برخی موارد منجر به خودکشی شود.

بیکاری و مرگ

رابطه نزدیک بیکاری و مرگ

در بیماران جوانی که مشکل قلبی دارند وضعیت کارمی تواند باعث مرگ و میر و شیوع بیماری شود.

آمار نگران کننده از رابطه بیکاری و مرگ

طبق مطالعاتی که در سال 2017 پیرامون امراض قلبی در چهارمین کنگره صورت گرفت، متشکل از بیمارانی بین رنج سنی (18 تا 60) سالگی در اولین بستری که به علت مشکل قلبی بین 1997 تا 2012 در دانمارک اتفاق افتاده بود.

55 درصد بیماران در اولین بستری کارگر بودند و در طول روزهایی که برای درمان سپری می شد ، 16 درصد افرادی که کار می کردند و 31 درصد افراد بیکار به علت بیماری قلبی جان باختند در صورتی که 40 درصد افرادی که کار می کردند و 42 درصد افراد بیکار دوباره بستری شده بودند.

گذشته از مقوله ی سن ، جنسیت و سطح تحصیلات بیکاری 50 درصد ریسک مرگ را در افراد مبتلا به بیماری های قلبی بالا می برد، چون بیکاری خود یکی از عوامل افسردگی است که به علت فکر کردن به مسائل زندگی چه از لحاظ اقتصادی و چه از لحاظ موارد دیگر، به وجود می آید. به نوشته ی نمناک بی پولی هم خود به تنهایی باعث به تاخیر افتادن مسائل مهم زندگی از قبیل ازدواج ، خرید مسکن ، تحصیلات و فرزند آوری می شود.

مرگ چه ربطی به بیکاری و بی پولی دارد؟

مرگ چه ربطی به بیکاری و بی پولی دارد؟
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ز.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف