بی ام و مفهومی 2002
گروه " Gruppe5 2002 " اخیرا از طرح مفهومی و جالب خود که طرح بروز شده اتومبیل بی ام و سری دو است را با تغییرات چشمگیری رونمایی کردند!

بی ام و مفهومی 2002 رونمایی شد!

شرکت بزرگ اتومبیل سازی بی ام و یکی از بزرگترین شرکت های اتومبیل سازی در سطح جهان یم باشد که یکی از بزرگترین و اصلی ترین قطب های تولید اتومبیل مجلل و قدرتمند می باشد و سالانه اتومبیل های متعددی را به بازارهای جهانی عرضه می کند و این محبوبیت در طی یک یا دو دهه ایجاد نشده است! 

شرکت بزرگ اتومبیل سازی بی ام و برای اولین بار در تاریخ 7 مارس سال 1916 میلادی در شهر مونیخ کشور آلمان تاسیس شد و امروزه این شرکت دارای محبوبیت و قدمت بیش از یک صده می باشد و در زمینه اتومبیل سازی از قدرت و توانایی بسیار بالایی برخوردار است و برای علاقمندان این شرکت اتومبیل های جدید و یا قدیمی بی ام دبلیو هیچ تفاوتی ندارند و تمام آنها دارای طرفداران متعددی می باشند.

با این حال یکی از اتومبیل هایی که برای هر یک از ما شناخته شده هستند، اتومبیل " BMW 2002 " می باشد که متعلق به سری دوم شرکت بی ام دبلیو می باشد و در دهه اول سال 2000 با استقبال فراوانی روبرو شد و توانست با فروش بسیار زیادی توسط طرفداران این اتومبیل روبرو شود.

از این رو می توان این اتومبیل را یکی از اتومبیل های سرنوشت ساز شرکت بی ام دبلیو اشاره نمود که در محبوبیت این شرکت موثر بود و نقش بزرگی را ایفا نمود. به همین دلیل اخیرا طرح مفهومی و بروز شده این اتومبیل توسط گروه Gruppe5 2002 رونمایی شد که توانست با استقبال فراوانی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

گروه " Gruppe5 2002 " اخیرا از طرح و ایده جالب خود که یک طرح بروز و مدرن شده بی ام و سری دو است را رونمایی و پرده برداری کردند که توانست با استقبال فراوانی روبرو شود. همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید، این اتومبیل، تغییر زیادی در آیرودینامیک، کابین و حتی قسمت پشتی خود را شاهد است.

با این حال این تیم بر این تصمیم هستند که اگر این اتومبیل تولید شود، آنرا به یک موتور 10 سیلندر مجهز خواهند نمود که این می تواند سرعت و قدرت گشتاور این اتومبیل را به میزان زیادی بهبود دهد و توسط طرفداران این نسل مورد استقبال فراوانی قرار گیرد.

 

طرح مفهومی و جدید برای بی ام و 2002 + تصاویر

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی