بی ام و
شرکت خودروسازی بی ام و دو دستگاه خودروی خود با نام های i8 و i3 را از جنس طلای 24 عیار ساخته است.

بی ام و هایی با جنس طلای 24 عیار

 امروزه با نگاه و گشت و گذار در صفحات مجازی،حتما با ویدئو های مختلف کاور اتومبیل های گران قیمت روبرو می شوید که به یکی از پرطرفدارترین راه ها برای طراحی و تزئین اتومبیل تبدیل شده اند.برای مثال برخی خودروهایشان را به کاور های مخملی یا مات برای زیبایی بیشتر اتومبیل کاور می کنند.
بی ام و طلایی
 

طراحی بی ام و طلایی شگفت انگیز

اما اینک شرکت اتومبیل سازی BMW در طی یک کار شگفت انگیز،دو اتومبیل محبوب این شرکت با نام های i8 و i3 با جنس طلای 24 عیار رونمایی کرد.این اتفاق واقعا خارق العاده است و حتی تصور داشتن همچنین اتومبیلی نیز دشوار است.
بی ام و طلایی

 داخل خودروی بی ام و با طلای 24 عیار

طراحی و رنگ این اتومبیل به گونه ایی است زمانیکه شما از اتومبیل هر چه دورتر شوید ، رنگ مشکی را در قسمت پشتی مشاهده می کنید که در آن تصور خواهید کرد که این اتومبیل از دو رنگ سیاه و طلایی ساخته و طراحی شده است.
بی ام و طلایی

 طراحی داخلی خودروی شگفت انگیز بی ام و طلایی

در رنگ این اتومبیل از پودر طلای 24 عیار در 4 لایه استفاده شده است. هم اکنون این دو اتومبیل منحصر بفرد که از هر کدام آنها تنها یک عدد ساخته شده است،در نمایشگاه پراگو برای فروش در معرض نمایش هستند.
بی ام و طلایی
 

ماشین جالب و تماشایی BMW با طلای 24 عیار

همچنین جالب است بدانید که پس از فروش این دو اتومبیل منحصر بفرد توسط شرکت اتومبیل سازی BMW ، تمام پول بدست آمده توسط این دو خودرو صرف خیریه ها و کارهای خیرخواهانه خواهند شد.

BMW هایی از جنس طلای 24 عیار

4.613
این مطلب مفید بود ؟121
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ م
وبگردی