نمناک سبک زندگیکار و زندگی زنان و مردان در زمان بی پولی متفاوت هستند
بی پولی ، بی پولی در زنان
تحقیقات نشان داده است که زنان و مردان در زمان بی پولی متفاوت هستند و خانم ها استرس بیشتری دارند.

تفاوت زنان و مردان در زمان بی پولی

براساس تحقیقات صورت گرفته زنان و مردان در زمان فقط و بی پول متفاوت خواهند بود. بررسی ها نشان می دهد فقر می تواند برای زنان بیش از مردان استرس زا باشد.

در این بررسی آمده است زنانی که در جوامع فقیر زندگی می کنند نسبت به افراد ساکن در مناطق مرفه تر بیشتر عصبی هستند و استرس دارند. هر چند متخصصان معتقدند این موضوع در مورد مردان صدق نمی کند.

"اولیویا ریمس" نویسنده ارشد این مطالعه از دپارتمان سلامت عمومی دانشگاه کمبریج گفت:در این بررسی مشاهده شد زنانی که در مناطق فقیر و محروم زندگی می کنند نه تنها باید با اثرات زندگی در فقر روزگار بگذرانند بلکه نسبت به سایر زنان بیشتر مستعد ابتلا به استرس و عصبانیت هستند.

 

بی پولی

خانم ها در زمان بی پولی استرس دارند

 

به گفته متخصصان با در نظر گرفتن تعداد افرادی که در سراسر جهان در فقر زندگی می کنند این شرایط میلیون ها زن را در خطر فزاینده اضطراب قرار می دهد. اختلال های استرسی می تواند بر زندگی، کار و روابط افراد تاثیر بگذارند و خطر افسردگی، استفاده از مواد مخدر و بیماری های حاد را افزایش دهند.

در این بررسی 21 هزار نفر از ساکنان شرق انگلیس به پرسشنامه هایی در مورد سلامت و سبک زندگی شان در فاصله سال های 1993 تا 2000 پاسخ دادند. حدود 2.5 درصد از زنان و 1.8 درصد مردان دچار اختلال اضطراب بوده اند.

نتایج این مطالعه ثابت نمی کند که محل زندگی زنان عامل ابتلای آنها به اضطراب است اما نشان می دهد که زنان ساکن در مناطق بسیار فقیر و محروم حدود 60 درصد بیشتر از زنان در مناطق مرفه تر احتمال دارد دچار اضطراب و افسردگی شوند.

زنان و مردان در زمان بی پولی متفاوت هستند

زنان و مردان در زمان بی پولی متفاوت هستند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از جام نیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف