نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون تئاتر نذری سید جواد هاشمی در تالار وحدت
سید جواد هاشمی ، سید جواد هاشمی بازیگر
سید جواد هاشمی نمایش ایلیا را از 21 خرداد در تالار وحدت روی صحنه میرد ، تماشای این تئاتر به صورت رایگان است.
تاریخ انتشار : 20 خرداد 1396
بازدید : 2,792 نفر

تماشای رایگان تئاتر سید جواد هاشمی در تالار وحدت

سید جواد هاشمی بازیگر فیلم اخراجی ها این روزها مشغول آماده کردن شرایط روی صحنه بردن نمایش ایلیا در تالار وحدت است . این نمایش از تاریخ 21 تا 31 خرداد ماه در تالار وحدت به نمایش گذاشته میشود و طبق گفته سید جواد هاشمی تماشای آن رایگان است.

سید جواد هاشمی، بازیگر و کارگردان سینما، تئاتر و تلویزیون که این روزها نیز برنامه ویژه ماه مبارک را در تلویزیون تا سحر مجری گری می کند، فعالیت دیگری نیز در عرصه تئاتر دارد.

نمایش تئاتر ایلیا با سید جواد هاشمی

هاشمی درباره نمایش «ایلیا» که قرار است در تالار وحدت به صحنه ببرد، عنوان کرد:این نمایش قرار بود از شنبه ، بیستم به اجرا برود که به دلیل تدابیر امنیتی تهران یک روز به تعویق افتاد و در بیست و یکم در تالار وحدت اجرای خود را شروع می کند و تا 31 خرداد نیز ادامه خواهد داشت.

وی درباره موضوع این نمایش گفت:اصل ماجرا درباره یک یهودی مسلمان شده است که محبت های حضرت علی (ع) زندگی او را متحول ساخته است.

سید جواد هاشمی اظهار داشت:این یهودی که تحت پرورش پدرش که خاخام بزرگ یهودی است قرار داشته که در جنگ خیبر در مقابل علی (ع) جنیده خوی تندروی را از پدرش به ارث برده و به همین علت هم با علی (ع) به آزار و اذیت برمی خیزد اما بعد متوجه می شود که باید مثل علی(ع) و برخوردهای نرم و مهربان او دست از تندروی بردارد و بنابراین زندگی اش تغییر می کند.

وی با اشاره به اینکه موضوع این نمایش بخشی برگرفته از یک واقعیت تاریخی زمان حضرت علی(ع) است اما اینطور نیست که صد در صد ماجرا واقعیت داشته باشد، گفت:نمایش در 80 دقیقه روی صحنه خواهد رفت.

تئاتر نذری سید جواد هاشمی

سید جواد هاشمی میزبان تئاتر نذری تالار وحدت

هاشمی بازیگران این نمایش را 50 نفر اعلام کرد و گفت:برخی از بازیگران شامل مرجان قمری، محمد مختاری، سعید بحرالعلومی، عارف برهمن ، یوسف طاهریان و ... هستند. آهنگساز این نمایش نیز شهروز حقی است البته موسیقی کار زنده نیست بلکه ساخته شده است.

وی ویژگی خاص این نمایش را نذری اجرا شدن آن دانست و گفت:ما همیشه در ماه مبارک رمضان اجرای نمایش نذری در سالن های مختلف داریم امسال هم ایلیا در تالار وحدت اجرا خواهد شد مردم با تلفن رزور ما که تماس بگیرند می توانند رایگان بلیط نمایش را دریافت کنند.

سید جواد هاشمی همچنین در پایان عنوان کرد که همه آش نذری می دهند و او تئاتر نذری!

تئاتر نذری سید جواد هاشمی در تالار وحدت

تئاتر نذری سید جواد هاشمی در تالار وحدت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 25
برگرفته از فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 25 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف