نمناک ورزشفوتبال تابلو تعویض جدید فوتبال در ایران
تابلو تعویض فوتبال ، امکانات ضعیف داوران
تابلوهای جدید تعویض داوری هم به فوتبال ایران رسید که مطابق با استاندارد 2016 فیفا است، توسط شرکت نامی نو خریداری شد.
تاریخ انتشار : 25 آبان 1395
بازدید : 2,767 نفر

رونمایی از تابلو های جدید تعویض داوری استاندارد

بعد از مدتها بحث و واکنش در مورد امکانات ضعیف داوران در فوتبال ایران؛ بالاخره به نظر می رسد فدراسیون فوتبال نیم نگاهی به این قشر داشته است.

تابلوهای تعویض داوری که مطابق با استاندارد 2016 فیفا است، توسط شرکت اسپانسر داوران خریداری شد.دیروز جلسه ای با حضور حسن کامرانی فر، رئیس دپارتمان داوری، اعضای این دپارتمان و مدیر روابط اسپانسر داوران فوتبال برگزار شد. در این جلسه 16 تابلو تعویض خریداری شده توسط حامی داوران به فدراسیون فوتبال تحویل داده شد تا در مسابقات لیگ برتر فوتبال مورد استفاده قرار گیرد.این تابلوهای تعویض مطابق با استانداردهای فیفا است.قبل از ورود این تابلو ها به فوتبال ایران کمیته داوران چندین دستگاه هد ست نیز برای داوران فوتبال تهیه کرده بود تا مسابقات در ایران نیز رنگ و بوی حرفه ایی به خود بگیرد.

 تجهیزات مدرن برای داوران
 
بعد از اینکه کامرانی فر رییس کمیته داوران فدراسیون فوتبال شد با توجه به عضویت اش در هیات رییسه فدراسیون موفق شد موافقت مقامات فوتبال ایران در خرید تجهییزات مدرن داوری دنیا را اخذ کند.
 
به این ترتیب بعد از خرید ست رادیویی که هفته گذشته بعد از ترخیص از گمرک تحویل داوران فوتبال ایران شد، حالا تابلوهای جدید نیز از راه رسیده است.
 
تابلو تعویض فوتبال

تابلو های جدید تعویض داوری

 

تابلو تعویض جدید فوتبال در ایران

تابلو تعویض جدید فوتبال در ایران
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از روز نو -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف