نمناک سرگرمیگوناگون تابوت عجیب و غریب مادر یک میلیاردر! + تصاویر
تابوت ، تابوت گرانقیمت
مراسم دفن عجیب و غریب در کشور نیجریه که توسط یک میلیاردر انجام شد که این مراسم بازخوردهای شدیدی در پی داشت. در این مراسم تابوت مادر میلیاردر یک خودرو هامر بود!!!

در این روزگار که پول نقش حلال در همه کارها و مشکلات را دارد و بعضی ها برای حل مشکلات اساسی و درمان بیماری های صعب العلاج پولی ندارند در این میان انجام بعضی کارها توسط افراد پولدار باعث تعجب وحیرت میشود چنان چه یک میلیاردر اهل نیجریه، مادر خود را پس از مرگ، در یک خودروی شاسی بلند هامر  قرار داده و سپس بیش از 10 هزار دلار در داخل خودرو ریخت و آن را به همراه مادر خود به خاک سپرد این اقدام با موجی از انتقادها روبرو شد. منتقدان به این مساله اعتراض داشتند که باید دفن، با استفاده از تابوت صورت می گرفت.
 

تابوت مادر میلیاردر

دفن مادر با خودرو هامر

قبر یک میلیاردر

دفن یک میلیاردر


بسیاری از روزنامه های نیجریه، این خبر را منتشر کردند اما نامی از این میلیاردر ذکر نکردند. سایت نیجری «امزینگ استویرز اراوند ده وورد»، با انتشار این خبر، این سوال را مطرح کرده که «آیا این عشق زیاد است یا پول زیاد؟»

تابوت عجیب و غریب مادر یک میلیاردر! + تصاویر

تابوت عجیب و غریب مادر یک میلیاردر! + تصاویر
:
امتیاز : 2.4 تعداد رای : 74
برگرفته از ساتین - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 36 38
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف