نمناک سرگرمیگوناگون دزدیده شده تابوت چارلین چاپلین! + عکس
چارلی چاپلین ، تابوت چارلی چاپلین
جسد کمدین معروف چارلی چاپلین پس از گذشت چندین سال به سرقت رفت این سرقت توسط دو مرد در جالی انجام شد که جسد این کمدین را در سال 1978 از خاک خارج کرده و ربودند.

در طول تاریخ، اجساد شخصیت های معروف بسیاری به دلایل مختلف از گور بیرون آورده شده اند اما موردی که در ادامۀ این مطلب می خوانید مربوط به تابوت چارلی چاپلین می باشد که به طرز عجیبی ناپدید شده و به سرقت رفت.

جسد این کمدین در سال 1978 توسط دو مرد از خاک خارج شد و به سرقت رفت! آنها در ازای بازگرداندن جسد از خانواده چاپلین تقاضای دریافت پول داشتند.آنها برای جلوگیری از کشف ماجرا؛ جسد چاپلین را در یک مزرعه ذرت دفن کرده بودند.
 

چارلی چاپلین

جسد از گورستان دهکده ای در سوئیس که چاپلین 25 سال آخر عمر خود را در آنجا گذرانده بود ربوده شده بود و پس از سه ماه، با دستگیری جنازه دزدها (دو مهاجر از بلغارستان و لهستان) به همانجا بازگشت.ولی این بار تابوت او را از بتن مسلح ساختند. گورکن دهکده که بار اول دزدیده شدن جسد را کشف کرده بود می گوید دیگر امکان ندارد که جسدش را در نیمه شب بدزدند. او می گوید:"برای این کار احتیاج به یک مته بادی خواهید داشت و سر و صدای زیادی به پا خواهید کرد."امروزه توریست ها سکه ای از کشور خود را بر سر قبر چارلی چاپلین به یادگار می گذارند.

دزدیده شده تابوت چارلین چاپلین! + عکس

دزدیده شده تابوت چارلین چاپلین! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
برگرفته از جام نیوز - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف