نمناک سرگرمیدیدنی ها تاتوهای عجیب و غریب روی دندان + تصاویر
تاتو روی دندان ، تاتوهای عجیب و غریب
تاتو روی دندان به نام تاتوس یکی از بدترین تاتوها شناخته شده است و افرادی که این خالکوبی را انجام داده اند از درد بسیار زیاد آن گفتند.

تاتوهای عجیب و غریب و جالب روی دندان ها

در سال های گذشته،افرادی بودند که از تاتو کردن پوست بدنشان لذت بسیار زیادی می بردند و همیشه به نحوی علاقمند به نشان دادن آن به اطرافیانشان بودند.برخی از قسمت های روتین و معمولی که توسط این افراد تاتو می شوند عبارتند از؛دست،پا،قفسه سین،گردن،کمر و... . اما با این وجود تا به حال چیزی در مورد تاتو روی دندان چیزی شنیده اید؟!

تاتو بر روی دندان ها یکی از کارهای احمقانه ای است که اخیرا در برخی از کشورها در حال انجام است.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

همان گونه که گفته شد،شاید تا به حال شما تصاویری زیادی از طرح های تاتو بر روی بدن مشاهده کرده باشید،اما شاید تا به حال چیزی در مورد تاتو بر روی دندان نشنیده باشید.

خالکوبی دندان که به نام تاتوس شناخته می شود یکی از بدترین و احمقانه ترین تاتوهایی است که تاکنون از آن رونمایی شده است.در این طرح تاتو با استفاده از دستگاه های خالکوبی،بر روی دندان ها سفید ومرواریدی شما طرح های جالبی را خالکوبی می نمایند که قیمت آنها بین 75 تا 200 دلار است.

به گفته افرادی که این تاتوهای بد را بر روی دندان های خود اعمال کرده اند،درد بسیار زیادی را باید در هنگام اعمال تاتوها تحمل کرد.

شاید شما نیز همانند ما تصور کنید که این نوع تاتو برای مدتی است که از آن رونمایی شده است،اما جالب است بدانید که این ایده حدودا در 20 سال گذشته مطرح و انجام شد.

تاتو بر روی دندان اغلب بر روی دندان های مصنوعی صورت می گیرد که در این شیوه ، ابتدا طرح را بر روی دندان پیاده سازی می کنند و سپس آنرا در دمای 212 درجه فارنهایت قرار می دهند تا به دندان چسبانده شود.

این تاتو های عجیب و غریب را مشاهده نمایید

خالکوبی روی دندان

خالکوبی های عجیب رو دندان

خالکوبی های عجیب و غریب

طرح جالب خالکوبی رو دندان

تتو دندان

تاتو رو ی دندان جزو احمقانه ترین تاتوها 

طرح زیبای تاتو دندان

طرح جالب تاتو روی دندان مناسب خانم ها

قیمت تاتو روی دندان

قیمت تاتو روی دندان های سفید و مرواریدی

بدترین تاتو

تاتو روی دندان از بدترین تاتوها

تاتو روی دندان

  تاتوهای جالب روی دندان

تاتو عجیب و غریب روی دندان

تاتو بر روی دندان ها با طرح ستاره 

خالکوبی دندان به نام تاتوس

خالکوبی دندان با نام تاتوس شناخته شده است

درد تاتو روی دندان

درد بسیار زیاد تاتو روی دندان ها

تاتو و خالکوبی های جالب و عجیب و غریب روی دندان ها

تاتوهای عجیب و غریب روی دندان + تصاویر
: امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟
7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف