نمناک سرگرمیگوناگون فداکاری برای زنان سرطانی با ساخت تاج حنا + تصاویر
زنان سرطانى ، تاج های حنایی
در این بخش گزارشی جالب از فداکاری و اقدام جالب یک شرکت می خوانید که دست به اقدامی خیرخواهانه زده و و با ایجاد تاج های حنایی زیبا روی سر زنان سرطانی تجربه ای مثبت برایشان فراهم می کند.

تاج های حنایی زیبا برای زنان سرطانی

هنرمندی با استفاده از رنگ حنا بر روی سر زنان سرطانی که بر اثر بیماری شیمیایی از دست داده اند نقشهای زیبای سنتی طراحی می کند.تا با این کار بتواند احساس از بین رفتن زیبایی را در این زنان کمرنگ کند.و زیبایی ظاهری را به آنها برگرداند.

مانند بسیاری از استودیوهای هنری بدن، شرکت حنای ساراحنا در سیاتل به مردم کمک می کند که مناسبت های مختلف را گرامی بدارند. این تیم بااستعداد به سرپرستی بنیانگذار «سارا والترز» به مشتریان خود کمک می کند تا نقاط عطف مهم خود را با آثار هنری آن ها مشخص کنند.

زنان سرطانی

تاج حنا برای زنان سرطانی

آنچه ساراحنا را از دیگران جدا می کند، از خودگذشتگی آن ها برای کمک به دیگران است. به ویژه آن ها تاج های حنا به زنانی که در اثر شیمی درمانی موهای خود را از دست داده اند، به رایگان هدیه می دهند. تاج های حنا بر پایه حنای هندی سنتی از خمیر گیاهی و مطمئن تشکیل شده و شامل طرح های ظریف و پیچیده می شود.
زنان سرطانی

تاج حنا برای زنان سرطانی

این طرح روی پوست سر ایجاد می شود و یک جایگزین هنری (در ماه های گرم، راحت) برای کلاه و کلاه گیس به حساب می آید و به بیماران شیمی درمانی آزادی بیشتری برای ابراز خودشان بدون مو می دهد. باوجود زیبایی و دوام دوهفتگی این طرح ها، والترز معتقد است که حنا می تواند تجربه ای مثبت و نشاط بخش در زمانی که اغلب پر از نگرانی و استرس است، باشد.»
زنان سرطانی

تاج حنا برای زنان سرطانی

فداکاری برای زنان سرطانی با ساخت تاج حنا + تصاویر

فداکاری برای زنان سرطانی با ساخت تاج حنا + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
برگرفته از برترینها - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف