نمناک دنیای مدلباس عروس مدل های لاکچری تاج عروس + راهنمای انتخاب
تاج عروس ، تاج عروس مدل ملکه ای
مدل های جدید تاج عروس در انواع ملکه ای، فرحی، ژله ای و ... هستند که عروس خانم ها را به پرنسس نبدیل میکنند، نکاتی برای انتخاب تاج عروس وجود دارد که در ادامه به شما میگوییم.

مدل تاج عروس و نکات انتخاب آن

اگر مراسم عروسی تان نزدیک است و از بین خریدهای عروسی دوست دارید اول تاج عروس را بخرید بهتر است دست نگه دارید. تاج عروس باید جزو آخرین خریدهای عروس باشد زیرا تاج عروس باید با فرم صورت، لباس عروس، جواهرات و... هماهنگی داشته باشد.

تاج عروس

مدل تاج عروس جدید 

تاج عروس باید متناسب با فرم صورت باشد اگر فرم صورت تان گرد است و صورت و چاقی دارید باید تاج های بلند و کشیده انتخاب کنید زیرا این سبک از تاج های عروس باعث میشود فرم صورت تان ایده آل تر به نظر برسد.

اما اگر صورت تان کشیده است و مدل موهایتان جمع و بالای سر است بهتر است از تاج هایی که روی پیشانی قرار میگیرند استفاده کنید. اگر تاج های روی پیشانی را دوست ندارید باید تاج های کوتاه انتخاب کنید که نوک تیز نباشند.

مدل تاج عروس

مدل تاج عروس مرواریدی

مدل لباس عروس هم در انتخاب تاج تاثیر دارد اگر لباس شما بسیار کار شده و پر زرق و برق است باید تاج سرتان ساده باشد و مثلا یک ردیف نگین داشته باشد و برعکس اگر لباس عروسی تان خیلی ساده است و کار شده نیست، باید سراغ تاج های لاکچری و کار شده بروید.

تاج عروس ژله ای

مدل تاج عروس 2019

یکی دیگر از نکات مهمی که باید به آن توجه کرد قد عروس خانم است، اگر شما قدتان کوتاه است باید از تاج های بلند و کشیده استفاده کنید و برعکس اگر قد بلندی دارید بهتر است تاج های کوتاه را انتخاب کنید فقط حواس تان باشد تاج تان طوری باشد که قدتان از آقا داماد بلندتر نشود.

تاج عروس فرحی

مدل تاج عروس فرحی

تاج عروس مدل ملکه ای

تاج عروس مدل ملکه ای

تاج عروس

تاج عروس لاکچری و شیک

تاج عروس

تاج عروس شیک مد امسال

تاج عروس شیک

تاج عروس کریستالی باکلاس

تاج عروس کریستالی

زیباترین مدل تاج عروس 

زیباترین مدل تاج

تاج عروس امسال چی مد است؟

 

مدل های لاکچری تاج عروس + راهنمای انتخاب

مدل های لاکچری تاج عروس + راهنمای انتخاب
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 204
منبع : بخش دنیای مد نمناک /ح
این مطلب مفید بود ؟ 142 62
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف