نمناک سرگرمیدیدنی ها جشن تاج گذاری یک بز وحشی! + تصاویر
بز وحشی ، تاجگذاری
مردم ایرلند از دهم تا دوازدهم آگوست هر سال مراسم پادشاه قهرمان را برگزار می کنند و با گذاشتن تاج بر سر بز کوهی مقام پادشاهی به آنمی دهند.

تاجگذاری یک بز وحشی

آیین و سنن کشورهای غربی همیشه و در همه حال در حال اجرا هستند چرا که مردم آن کشور ها به همه قوانین و آیین های کشور خود پایبند هستند،مردم ایرلند از دهم تا دوازدهم آگوست هر سال مراسم پادشاه قهرمان را برگزار می کنند و با گذاشتن تاج بر سر بز کوهی مقام پادشاهی به آنمی دهند.

در این مراسم جوانان شهر به کوه های اطراف می روند، یک بز وحشی را شکار کرده و به شهر می آورند. دختر نوجوانی که معمولا از بین دانش آموزان مدارس روستایی برای ایفای نقش ملکه انتخاب می شود، موظف است تاجی را به سر این بز گذاشته و به او مقام شاهی بدهد. با این حال بز پادشاه باید سه روز در قفسی مانده و بر فراز شهر آویزان باشد. بعد از سه روز بز آزاد شده و به کوه های محل سکونتش برگردانده می شود. افسانه های زیادی پشت این رسم قدیمی است اما رایج ترین آنها این است که در قرن هفدهم یک بز وحشی با جدا شدن از گله خود و آمدن به شهر، خبر حمله انگلیس ها را به مردم ایرلند داد و آنها را برای دفاع از سرزمین شان آماده کرد.

بز وحشی

بز وحشی

بز وحشی

بز وحشی

بز وحشی

بز وحشی

بز وحشی

بز وحشی

بز وحشی

بز وحشی

جشن تاج گذاری یک بز وحشی! + تصاویر

جشن تاج گذاری یک بز وحشی! + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف