نمناک سرگرمیگوناگون 7 ساعت تاخیر و پرواز فقط با یک مسافر ! + عکس
زنی که 7 ساعت تاخیر هواپیما را تحمل کرد و بلیت خود را کنسل نکرد تا تنها مسافر هواپیما باشد. اما چه رازی پشت این تحمل و صبر وجود داشت؟

تنها مسافری که بعد از 7 ساعت تاخیر پرواز را ترک نکرد

مادران بی شک مهربان ترین موجودات روی زمین هستند و این حقیقت محض بارها و بارها در قاب های مختلف دیده شده است و نیازی به تفسیر و توضیح ندارد ؛ این مقدمه ای بود برای ماجرای دوست داشتنی مسافری که 7 ساعت تاخیر پرواز را تحمل کرد تا با خلبان مورد علاقه اش پرواز کند.

7 ساعت تاخیر در پرواز

" رایان مک کورمیک" خلبان پروازی بود که به دلیل مشکلات فنی و برنامه ریزی های فرودگاه مدت قابل توجهی تاخیر داشت و همین تاخیر باعث شد که یک به یک مسافران پرواز خود را کنسل کرده و از رسیدن به مقصد خود با این هواپیما منصرف شوند. تعداد مسافران در سالن انتظار کم و کمتر شد و در نهایت رسید به یک نفر اما آن یک نفر قصد کنسل کردن نداشت و تا لحظه ی آخر منتظر ماند و بالاخره بعد از 7 ساعت سوار هواپیما شد.
تاخیر در پرواز

تنها مسافری که پس از ساعات ها تاخیر پرواز را ترک نکرد

عجیب بود که چرا این خانم مدت طولانی برای سوار شدن به این هواپیما منتظر مانده و هیچ اعتراضی هم ندارد ، از قرار معلوم پشت این صبر قابل تحسین عشقی پنهان بود که انتظار را برایش ساده کرده بود و آن عشق همان عشق مادرو فرزندی بود ؛ بله درست متوجه شدید تنها مسافر منتظر مانده پرواز مادر خلبان جوان هواپیما بود که برای همراهی با پسرش به راحتی و لذت چندین ساعت در سالن انتظار پرواز نشست و در نهایت با لبخند و رضایت وارد هواپیما شد.
تاخیر پرواز

مادری که بخاطر فرزندش 7 ساعت تاخیر پرواز را تحمل کرد

 

مسافری که به عشق خلبان 7 ساعت تاخیر را تحمل کرد

7 ساعت تاخیر و پرواز فقط با یک مسافر ! + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف