نمناک اخبارجامعه شوخی تلخ دو دختر با تازه عروس و داماد در فضای مجازی
تازه عروس و داماد ، تازه عروس و داماد
تازه عروس و داماد از طریق فامیل و دوستانشان متوجه هتک حرمتی شدند که دو دختر 17 ساله در فضای مجازی به نام آنها به راه انداخته بودند.
تاریخ انتشار : 17 آذر 1395

هتک حرمت دو دختر جوان به تازه عروس و داماد

محمد صادق رفیعی دادستان عمومی و انقلاب نی ریز گفت:دو دختر 17 ساله که با سوء استفاده از فضای مجازی به هتک حرمت تازه عروس و داماد اقدام کرده بودند، بازداشت شدند.

 رفیعی افزود:چندی پیش زوجی جوان با مراجعه به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان، اقدام به تنظیم یک شکایت کردند.

این زوج جوان عنوان کردند:مدتی از طریق دوستان خودمان متوجه باز شدن یک صفحه جعلی در اینستاگرام به ناممان شدیم و در این صفحه جعلی عکس هایمان با نوشته های جعلی منتشر شده است.

رفیعی دادستان عمومی و انقلاب نی ریز با بیان اینکه بررسی این پرونده در اختیار کارآگاهان پلیس Police فتا شهرستان قرار گرفت، ادامه داد:با تلاش کارآگاهان تخصصی پلیس فتا پس از 2 روز، دو متخلف شناسایی و به دادسرا معرفی شدند.

وی ادامه داد:متهمان این پرونده دو دختر نوجوان 17 ساله بودند که بلافاصله دستور احضار هر دو نفر توسط دادسرا داده شد و با همراهی والدین در دادسرا حاضر شدند.

دادستان نی ریز اظهار داشت:این 2 متهم در بازجویی اولیه سریعا به جرم Crime خود اقرار نموده و ادعا کردند بدون هرگونه آشنایی با شاکیان و بدون فکر این کار را انجام داده اند و نمی دانستند این کار جرم باشد و دستگیر شوند.

رفیعی گفت:سرانجام در این پرونده هر دو دختر محکوم شدند.

دادستان نی ریز تصریح کرد:شهروندان از گذاشتن عکس های خصوصی خود در فضای مجازی و در صفحات متعلق به خود بپرهیزند و حتی عکس های خود را به عنوان پروفایل خود قرار ندهند.

 

شوخی تلخ دو دختر با تازه عروس و داماد در فضای مجازی

شوخی تلخ دو دختر با تازه عروس و داماد در فضای مجازی
:
امتیاز : 4.3 تعداد رای : 29
برگرفته از رکنا /ن
این مطلب مفید بود ؟ 25 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف