تانک نظامی
سربازی که راننده تانک نظامی بلاروس بود، حواس پرتی اش در حین رانندگی باعث تصادف شدید و رد شدن از روی خودرو ها شد.

برخورد شدید تانک نظامی با خودروها

اتفاقات و تصادفات جاده ایی یکی از بدترین اتفاقاتی است که می توانیم در اتوبان ها و بزرگراه ها مشاهده نماییم و دلایلی زیادی برای آنها مانند کم خوابی،خستگی و... وجود دارند که باعث حادثه ساز شدن می شوند.اما این بار در این مطلب از بخش سرگرمی نمناک می توانید حواس پرتی یک سرباز راننده بلاروسی را در حین رانندگی با تانک ،شاهد باشید.

فردی میان سال که با نوه اش به بیرون از شهر برای گشت و گذار رفته بودند که ناگهان در پشت چراغ قرمز اتفاقی وحشتناک و در عین حال بسیار مرگبار برای آنها رخ داد.
تانک نظامی بلاروس

تصادف شدید تانک نظامی بلاروس 

تصادف تانک نظامی بلاروس 

این آقا و نوه اش در داخل ماشین، پشت چراغ قرمز منتظر سبز شدن چراغ بودند که ناگهان مشاهده کردند که یک تانک در حال نزدیک شدن به ماشین آنها با سرعتی بالا می باشد.سپس متاسفانه تانک با جلوی ماشین این آقای میان سال برخورد می کند که خوشبختانه بصورت معجزه وار برای آنها هیچ مشکلی پیش نیامد و پس از تصادف تانک با ماشین آنها،موفق به خارج شدن از ماشین شدند و سپس به کنار خیابان برای رسیدن اورژانس رفتند تا خراش هایی که روی بدن آنها ایجاد شده اند،درمان شوند.
همچنین هیچ اطلاعاتی توسط ارتش بابت این حادثه منتشر نشده است. سرباز بلاروسی که مسبب این اتفاق شده است از این فرد میان سال معذرت خواهی کرد و طبق گفته اش این اتفاق عمدی نبوده و تنها کنترل تانک را از دست داده است.
 
برخورد تانک نظامی

 لحظه برخورد تانک نظامی بلاروس با خودرو ها در خیابان

تانک نظامی

 تانک نظامی که از روی خودرو ها رد شد

تانک نظامی بلاروس از روی خودرو رد شد + تصاویر

52
این مطلب مفید بود ؟20
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
برچسب :
وبگردی