نمناک سرگرمیدیدنی ها گیر کردن زن چاق داخل تاکسی! + تصاویر
تاکسی زن ، سوژه خنده دار
صندل تاکسی زن چاق را گرفتار کرد ، خانمی که سایز و اندازه اش به خودروی مرد مسافرکش نمی خورد صحنه ای را خلق کرد که ماموران امداد را به آنجا کشاند.

دردسر زن چاق در تاکسی

فضای کوچک داخل تاکسی زن چاق را دچار مشکل کرد ،راننده تاکسی بعد از انکه مسافر سنگین وزنش نتوانست از خودروی او پیاده شود مجبور شد با نیروهای امداد تماس و از آنها کمک بگیرد ، مسافر چاق بین صندلی ها گیر افتاده بود.

 Cab driver calls firefighters to cut woman out of taxi after she gets wedged between seats 

گیر کردن زن مسافر چاق بین صندلی های تاکسی

"جمال شاموس" راننده مسافرکش حین سوار کردن مسافر متوجه مشکلی شد که برای رفعش بایستی با نیروهای آتش نشانی تماس می گرفت چرا که به تنهایی توانایی حل ان را نداشت. زن چاقی که به زور سوار خودرو بود هنگام پیاده شدن بین صندلی ها گیرکرده بود و نمی توانست حرکت کند.

تاکسی زن

صحنه گیر کردن زن چاق بین صندلی های تاکسی

تاکسی زن

گیرافتادن زن سنگین وزن داخل تاکسی ون

2 خودروی امداد آتش نشانی در محل حاضر شدند و جمعیتی در صحنه جمع بودند و هر کدام راهی برای نجات زن بینوا پیشنهاد می کردند که در نهایت ماموران آتش نشانی توانست با ابزار و روش های اصولی خود او را از خودرو خارج کنند.

راننده در مورد این اتفاق گفت :این زن چاق برای سوار شدن داخل ماشین به حالت پرتاب و هجومی وارد شد و برای همین تعادلش به هم خورده و به چنین وضعیتی دچار شد.

جالب است که این زن در تمام مدتی که بین صندلی های ماشین گیر افتاده بود بدون نگرانی می خندید و هیچ استرسی نداشت.

گیر کردن زن چاق داخل تاکسی! + تصاویر

گیر کردن زن چاق داخل تاکسی! + تصاویر
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 19
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 17 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف