نمناک سرگرمیاتومبیل اختراع منحصر بفردترین تاکسی پرنده در انگلستان + تصاویر
تاکسی پرنده ، ساخت تاکسی پرنده
در کشور انگلستان یک شرکت با تیم حرفه ای برای حمل و نقل هوایی مسافران در آینده یک تاکسی پرنده منحصر بفرد اختراع کرد.

ساخت تاکسی پرنده در انگلستان 

شاید تاکنون برای شما نیز پیش آمده باشد که کاری فوری برایتان اتفاق بیوفتد و از اتومبیل خود فاصله داشته باشید و مجبور شوید برای رسیدن به مقصد از تاکسی های خیابانی استفاده نمایید.

با این وجود اگر شما در حومه یا خارج از شهر باشید، پس از گذشت 30 دقیقه ایستادن شاید هیچ تاکسی ای از مقابل شما عبور نکند و به کار فوری خود نتوانید رسیدگی نمائید.

تاکسی پرنده

رونمایی از تاکسی های آینده

گذشت کردن از این اتفاقات که هر ثانیه آن می تواند حیاتی باشد، بسیار سخت است اما شرکتی واقع در بریستول انگلستان، اخیرا از اختراعی جدید و منحصر بفرد خود رونمایی کرد که می تواند تمام این مشکلات را برطرف سازد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

تاکسی پرنده در انگلستان

ساخت تاکسی پرنده در انگلستان

اگر تا به حال برای شما نیز مشکلاتی همانند مورد بالا رخ داده است، دیگر جای نگرانی نیست و می توانید با استفاده از تاکسی پرنده به نام " Vertical Aerospace " این مشکلات را حل و برطرف نمایید.

تاکسی پرنده مورد نظر به این دلیل " Vertical Aerospace " نامیده شده است که تنها به صورت عمودی می تواند از روی زمین بلند شود و به صورت عمودی نیز بر روی زمین فرود آید.

vertical aerospace

تاکسی آینده که پرواز می کند

این شرکت برای ساخت تاکسی پرنده، از تیم حرفه ای و قدرتمند که شامل افراد حرفه ای در اتومبیل های فرمول یک، ایرباس، بوئینگ، رولز رویس و... استفاده نموده است تا بتواند وسیله ای مناسب برای پرواز و حمل و نقل هوایی مسافران تهیه نماید و از سویی نیز بتواند خواسته های مشتریانش را برطرف سازد.

تاکسی پرنده جدید

Vertical Aerospace تاکسی هوایی جدید

پیش بینی می شود که این گونه وسایل نقلیه بتوانند جابجایی مسافران را تا چند سال دیگر بر عهده بگیرند. با این وجود طبق آخرین گفته ها، این شرکت قصد دارد تا از این سرویس خود در سال 2022 عملی نماید و مردم بتوانند از تاکسی های هوایی برای رسیدن به مقصد استفاده کنند.

حتی تصور کردن نشستن و جابجایی با این وسیله می تواند بسیار دلنشین باشد.

ساخت تاکسی پرنده برای حمل و نقل هوایی مسافران

منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ز.ت
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف