سهام عدالت

تایید شماره شبای سهام عدالت چگونه است؟

تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1396کد مطلب : 48841زمان مطالعه : 1 دقیقه
مشمولین سهام عدالت برای دریافت سود سهام عدالت باید به سامانه سهام عدالت شماره شبا ارائه کنند.

نحوه تایید شماره شبای سهام عدالت

طی روزهای آینده نتایج تایید شماره های شبا بانکی مشمولانی که قبلا شبا خود را ثبت کرده اند در سامانه سهام عدالت قابل مشاهده خواهد بود.

 سهام عدالت شامل شش پالایشگاه بزرگ کشور متعلق به ٧٠ درصد پالایشگاه نفت تهران، 20 درصد از سهام 5 پالایشگاه نفت شیراز، اصفهان، بندرعباس و لاوان که همگی از سودده ترین سهام شش پالایشگاه بزرگ کشور متعلق به مشمولان سهام عدالت است در سبد سهام عدالت قرار دارند که به زودی سود این شرکت ها به حساب شبا بانکی مشمولین عدالت واریز خواهد شد.
 
سهام عدالت

تایید شماره شبا سهام عدالت

مزیت های سهام عدالت شامل شخصی بودن سهام عدالت و واریز سود به حساب شخصی فرد، افزایش مبلغ سود هر ساله و امکان فروش این سهم، امکان دریافت سود سهام عدالت مشمولین فوت شده نیز برای وراث وجود دارد.
 
واگذاری سهام عدالت بزرگترین طرح توزیع ثروت کشور بین مردم است و مشمولین با اعلام شبا بانکی به سامانه سهام عدالت سود خود از اجرای این طرح بزرگ را دریافت خواهند کرد.
 
در حال حاضر بیش از 49 میلیون نفر از مردم کشور سهامدار سهام عدالت هستند و بالغ بر 20 میلیون نفر از این افراد را روستاییان و عشایر در سراسر کشور تشکیل می دهند.
 برای دریافت شماره شبا بانکی لازم نیست به شعب بانک ها مراجعه شود و مشمولین سهام عدالت می توانند از طریق سایت های اینترنتی بانک ها و تلفن بانک و دستگاههای خودپرداز بانک شان هم شبا 24 رقمی بانکی خود را دریافت و به سامانه سهام عدالت اعلام و ثبت کنند.

تایید شماره شبای سهام عدالت چگونه است؟

3.3432
این مطلب مفید بود ؟286146
برگرفته از میزان -/ح
برچسب :
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی