نمناک اخباراقتصاد تایید شماره شبای سهام عدالت چگونه است؟
سهام عدالت ، شماره شبا
مشمولین سهام عدالت برای دریافت سود سهام عدالت باید به سامانه سهام عدالت شماره شبا ارائه کنند.
تاریخ انتشار : 16 اردیبهشت 1396

نحوه تایید شماره شبای سهام عدالت

طی روزهای آینده نتایج تایید شماره های شبا بانکی مشمولانی که قبلا شبا خود را ثبت کرده اند در سامانه سهام عدالت قابل مشاهده خواهد بود.

 سهام عدالت شامل شش پالایشگاه بزرگ کشور متعلق به ٧٠ درصد پالایشگاه نفت تهران، 20 درصد از سهام 5 پالایشگاه نفت شیراز، اصفهان، بندرعباس و لاوان که همگی از سودده ترین سهام شش پالایشگاه بزرگ کشور متعلق به مشمولان سهام عدالت است در سبد سهام عدالت قرار دارند که به زودی سود این شرکت ها به حساب شبا بانکی مشمولین عدالت واریز خواهد شد.
 
سهام عدالت

تایید شماره شبا سهام عدالت

مزیت های سهام عدالت شامل شخصی بودن سهام عدالت و واریز سود به حساب شخصی فرد، افزایش مبلغ سود هر ساله و امکان فروش این سهم، امکان دریافت سود سهام عدالت مشمولین فوت شده نیز برای وراث وجود دارد.
 
واگذاری سهام عدالت بزرگترین طرح توزیع ثروت کشور بین مردم است و مشمولین با اعلام شبا بانکی به سامانه سهام عدالت سود خود از اجرای این طرح بزرگ را دریافت خواهند کرد.
 
در حال حاضر بیش از 49 میلیون نفر از مردم کشور سهامدار سهام عدالت هستند و بالغ بر 20 میلیون نفر از این افراد را روستاییان و عشایر در سراسر کشور تشکیل می دهند.
 برای دریافت شماره شبا بانکی لازم نیست به شعب بانک ها مراجعه شود و مشمولین سهام عدالت می توانند از طریق سایت های اینترنتی بانک ها و تلفن بانک و دستگاههای خودپرداز بانک شان هم شبا 24 رقمی بانکی خود را دریافت و به سامانه سهام عدالت اعلام و ثبت کنند.

تایید شماره شبای سهام عدالت چگونه است؟

تایید شماره شبای سهام عدالت چگونه است؟
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 432
برگرفته از میزان -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 286 146
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .