نمناک دنیای مدگوناگون فوت و فن تا زدن پاچه شلوار جین + عکس
تا زدن پاچه شلوار ، شلوار پاچه ریش ریش
تا زدن پاچه شلوار جین بعد از مدت ها دوباره مد شده است, اگر میخواهید پاچه شلوارتان را تا بزنید به این نکات دقت کنید.

آموزش تا زدن پاچه شلوار

تا زدن پاچه شلوار جین یک کار مدرن، فشن و جالب است. شما می توانید شلوار جین تا شلوار کتان را تا بزنید در این مطلب سعی می کنیم تکنیک های مفید و کلاسیک را برای شما بیان کنیم.

تا زدن پاچه شلوار یک روش سریع و ساده برای ایجاد یک استایل متفاوت است این کار امروزه بسیار مرسوم است. تا زدن شلوار تفاوتی که با تا زدن آستین دارد این است که در شلوار باید یک تناسبی از طول حفظ شود زیرا اگر پاها بیش از حد دیده شوند زیبا نمی شود

تا زدن پاچه شلوار

تا زدن پاچه شلوار لی

برای شلوار جین هایی که اسکینی و چسبان هستند شما می توانید به اندازه ای که می خواهید کوتاه شود یک تا بزنید.

شلوار جین تنگ تر، تا زدن نازک تر

برای شلوارهای صاف و راسته تا زدن روش خوبی برای تنگ تر کردن آن است. ولی برای شلوارهای تنگ سعی کنید قسمت فابریک پایین شلوار را تا نهایتا 1 سانت تا بزنید. این کار را تا قسمت قوزک پا انجام دهید و سعی کنید که قسمت فابریک دوخته شده روی شلوار معلوم باشد.

جین های لبه دار تا زدن های یک یا دوتایی می طلبد

قسمت فابریک پایین پاچه را تا 1 یا دو سانت تا بزنید و با این کار یک استایل کلاسیک ساخته اید. اگر می خواهید شلوار شما ظاهر تمیزی داشته باشد قسمت فابریک را یک بار دیگر به سمت داخل تا بزنید.

زیاده روی نکنید

بیشتر از دو تا روی شلوار زیبایی خودش را از دست می دهد.همانطور که یک یا دو تا روی شلوار برای تنظیم کردن آن و همچنین ست کردن آن با کفشی که می پوشید مناسب است، تا زدن های زیادی می تواند ظاهری فوق العاده زشت به شلوار شما بدهد.

فوت و فن تا زدن پاچه شلوار جین + عکس

فوت و فن تا زدن پاچه شلوار جین + عکس
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف