نمناک سبک زندگیروابط عاطفی آیا میخواهید بفهمید رابطه دوستیتان به ازدواج منجر میشود
رابطه دوستی ، ازدواج
رابطه دوستی که در خیابان، رستوران، کافه و از این قبیل صورت می گیرد اکثراً رابطه هایی هستند که دوامی ندارند .در این رابطه ها قلبتان شکسته میشود و پایانی خوشایندی ندارد.

از کجا بفهمید رابطه دوستی شما به ازدواج ختم می شود یا نه

یکی از بهترین سفرها در زندگی تبدیل رابطه دوستی به ازدواج است. هر کس دوست دارد از یک جاده مشخص و بدون هیچ توقفی در مسیر برای رسیدن به آن عبور کند. همه دوست دارند رابطه ای را شروع کنند و بعد یک روز از خواب بیدار شوند و ببینند تا ماه عسلی که همیشه منتظرش بودند چند ساعتی بیشتر فاصله ندارند.

نکته مهم در آن این است:اگر همه خانم ها بتوانند تحقق پذیر بودن این انتظار را در ابتدای هر رابطه شان بفهمند، آنوقت میزان دلشکستگی ها به حداقل خواهد رسید. مطمئنم که از خودتان می پرسید آیا این امکان پذیر است؟ من پاسختان را خواهم داد.

اولین چیزی که باید به پایگاه اطلاعاتی باورهایتان اضافه کنید این واقعیت است که هنوز هم مردهای خوب وجود دارند. وقتی می گویم مردهای خوب منظورم مردهایی است که بتوانند همسرانی احتمالی باشند. مردهایی که آنقدر دوستتان خواهند داشت که هر چیزی را برای ازدواج کردن با شما قربانی کنند. مردهایی که آرزوهایتان را تحقق خواهند بخشید.

رابطه دوستی

رابطه ای که منجر به ازدواج می شود

 سوال دیگر این است:چطور باید چنین مردهایی را پیدا کرد؟ اگر بدانید این مردها چه شکلی هستند، آنوقت هر جایی می توانید آنها را پیدا کنید چون همه جا هستند.

داشتن مردی که شما را در مراحل عشق پیش ببرد، ازخودگذشتگی های لازم را بکند و هر چه می خواهید را برایتان فراهم کند، فوق العاده است. فوق العاده نیست؟ چرا واقعاً هست.

اما همانقدر که این می تواند هیجان انگیز باشد، اگر یک روز خودتان را در دستان مردی ببینید که یک روز به شما می گوید، «ببخشید عزیزم ولی باید این چیزی را که برای آن اسم رابطه گذاشته ایم را تمام کنیم» می توانند فاجعه بار باشد. اینجاست که قلبتان شکسته خواهد شد!

چطور باید بفهمید که رابطه تان به ازدواج منجر خواهد شد یا نه؟

چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که چطور با او آشنا شده اید و حتی کجا؟

نباید توقع داشته باشید مردی که در خیابان با او آشنا شده اید فکر بزرگ ازدواج کردن با شما را در سر داشته باشد. این درست مثل پولی است که در خیابان روی زمین پیدا کنید و چون آن لحظه جوابگوی نیازتان بوده است، زندگی تان را حول آن بسازید. چقدر احمقانه!

مردهایی که با شما در خیابان، رستوران و کافه و از این قبیل آشنا می شوند اکثراً از آنهایی هستند که می آیند، قلبتان را می شکنند و می روند.

اگر بگویید استثناهایی وجود دارد با شما موافقم. بله وجود دارد ولی نمی توانید مطمئن باشید که مورد شما هم ازجمله آن استثناها باشد.

 

رابطه دوستی موفق

تبدیل رابطه دوستی به ازدواج

مورد مهم دیگری که باید به آن فکر کنید سرمایه گذاری است که روی شما کرده است:چه چیزهایی برایتان می خرد؟ چه برنامه هایی برایتان دارد؟ آیا آنطور است که می خواهد امروز خوشحال باشید و هیچ علامت مشخصی وجود ندارد که فردا هم روز فوق العاده ای برایتان بسازد؟ شما را با خود به مهمانی می برد ولی هیچ هدفی برای آینده ندارد؟ هیچ چیز جز چیزهای مصرف شدنی (لباس، کفش، کیف، ساعت و از این قبیل) برای شما سرمایه گذاری نمی کند؟

اگر واقع بین باشید، یک مرد واقعی و یک همسر احتمالی برای آینده شما سرمایه گذاری می کند. ایرادهای شما را پیدا کرده و سعی می کند آنها را اصلاح کند. به شما کمک خواهد کرد در زمینه های تحصیلی، کاری و همه عرصه ها پیشرفت کنید.خیلی بیشتر از مسا ئل عادی روزمره برای شما انجام می دهد.

چنین مردی را پیدا کرده اید؟ عالی است!

ولی قبل از اینکه به شما تبریک بگویم، بگذارید کمی این ارزیابی را جلوتر ببریم. آیا به خدا اعتقاد دارد؟ آیا رابطه تان تحت فرمان همانی است که ازدواج را برای انسان بنیاد نهاد؟ اگر اینطور نیست، شاید باید قبل از ادامه مسیر با این فرد، پاسخی برای این مسئله پیدا کنید.

دوستان من، رابطه های آزمون و خطا به هیج دردی نمی خورند! اگر شک دارید، بیشتر تحقیق و بررسی کنید.

اگر ما یاد بگیریم که خودمان را فریب ندهیم، دیگر هیچکس نخواهد توانست ما را فریب دهد.

آیا میخواهید بفهمید رابطه دوستیتان به ازدواج منجر میشود

آیا میخواهید بفهمید رابطه دوستیتان به ازدواج منجر میشود
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 16
برگرفته از مردمان-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 12 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف