تبدیل عکس به نقاشی
اگر شما هم به دنبال تبدیل عکس های خود به نقاشی هستید نرم افزار پریسما به روشی جدید و خیره کننده ای می تواند تصاویر را به نقاشی تبدیل کند!

بهترین برنامه برای تبدیل عکس به نقاشی

یکی از پرکاربردترین برنامه های کاربردی سیستم عامل اندروید و IOS عبارتند از برنامه های ویرایش تصاویر که کاربران این دو سیستم عامل پس از ثبت تصاویر متعددی از خود و دوستانشان آنها را گاها ویرایش می نمایند و در صفحات مجازی خود به اشتراک می گذارند. با این وجود می توان حذس زد که شاید ده ها و یا صدها برنامه ویرایش عکس در فروشگاه های بزرگ اعم از گوگل پلی و آیتونز وجود دارد که می توان از آنها برای ویرایش تصاویر خود استفاده نمود.

اما تیم تکنولوژی نمناک قصد دارد در ادامه این مطلب شما همراهان را با برنامه " Prisma " آشنا سازد تا بتوانید تصاویر خود را با فیلترهای بیشتر و دوست داشتی با دوستانتان در صفحات مجازی به اشتراک بگذارید. همراه ما باشید.

تبدیل عکس به نقاشی

اشتراک گذاشتن سریع فایل ایجاد شده در صفحات مجازی

برنامه کاربردی " Prisma " بی شک یکی از محبوب ترین برنامه ها برای ویرایش تصاویر است که میلیون ها نفر از سرتاسر جهان از آن در حال استفاده هستند. علت استقبال فراوان از این برنامه را می توان به دلیل فیلترهای فراوان و زیاد این برنامه دانست که کاربر می تواند در ویرایش تصاویر خود از تنوع بیشتری استفاده کند.

تبدیل عکس به نقاشی

نمونه تصویر جالب و دوست داشتنی برنامه پریسما

استفاده از این برنامه به گونه ای است که کاربر ابتدا باید این برنامه دانلود و سپس بصورت اینترنتی تصاویر را آپلود و دریافت نماید.

تبدیل عکس به نقاشی

برنامه پریسما برای تبدیل عکس به نقاشی

ویژگی های برنامه پریسما Prisma :

  • اشتراک گذاری فایل ها بصورت مستقیم در صفحات مجازی
  • فیلترهای زیبا و دوست داشتی فراوان
  • دقت بالا و تکرار نشدنی این اپ
  • قابلیت ذخیره آسان در دستگاه

 

قابلیت ذخیره آسان
 
افکت های مختلف

تبدیل عکس به نقاشی با برنامه prisma

4.510
این مطلب مفید بود ؟91
منبع : بخش تکنولوژی نمناک/ف.ن
برچسب :
وبگردی