نمناک ورزشگوناگون تبرئه خسرو حیدری از اتهامات اخیر!
خسرو حیدری ، خسرو حیدری در استقلال
خسرو حیدری در نشستی با معاون ورزشی باشگاه استقلال به دفاع از اتهامات اخیر پرداخت.

مصدومیت خسرو حیدری و عدم بازگشت او از اردوی نوروزی تیم ملی در اتریش سر و صدای زیادی در محافل داخلی برپا کرد چون استقلالی ها مدعی بودند شرایط این بازیکن مشابه احسان حاج صفی ملی پوش سپاهان بود و خسرو هم همچون احسان باید زودتر از موعد به تهران بازمی گشت تا روند درمانی اش را پی می گرفت.

خسرو حیدریبا گذشت چند روز نظری جویباری گفت به ما خبر رسیده که خسرو خودش نخواسته بیاید و مشغول بررسی این موضوع هستیم. پیرو این اختلافات، هافبک ملی پوش استقلال دیروز در نشستی با معاون ورزشی باشگاه به دفاع از خود پرداخت تا سوءتفاهمات به وجود آمده را حل و فصل کند.

گفته می شود خسرو در این نشست خطاب به نظری جویباری گفت:«من در بازی دوستانه با صبای قم پیش از تعطیلات نوروزی مصدوم شدم و در اردوی اتریش هم احتمال اینکه بتوانم تیم ملی را در بازی با شیلی و سوئد همراهی کنم، وجود داشت اما وقتی دیدم درد پایم کاهش پیدا نکرده، تمام تلاشم را کردم که به بازی استقلال برسم، ضمن اینکه در اتریش امکانات مناسبی برای فیزیوتراپی و درمان در اختیارم بود اما مصدومیتم شدید بود و نشد که بهبودی ام را به دست بیاورم.» توضیحاتی که خسرو ارائه داد تا حدود زیادی معاون ورزشی استقلال را قانع کرد، تا جایی که بعد از نشست 2، 3 ساعته طرفین با خنده از یکدیگر جدا شدند.

تبرئه خسرو حیدری از اتهامات اخیر!

تبرئه خسرو حیدری از اتهامات اخیر!
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
برگرفته از افکارنیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف