نمناک سرگرمیگوناگون تبریک جالب روز پدر به سبک گوگل + عکس
تبریک روز پدر ، روز پدر
گوگل با انتشاره 6 تصویر از دایناسورها که به معنی پدر و مادر اعضای خانواده می باشند، روز پدر را تبریک گفت.

تبریک روز پدر

هر ساله در برخی کشورها،سومین یکشنبه ماه ژوئن(18ژوئن) را به عنوان روز پدر جشن می گیرند و شرکت بزرگ گوگل برای همراه بودن با این مردم ،از یک لوگوی خاص که نشان دهنده 6دایناسور رنگارنگ است در گوگل سرچ استفاده نمود.

روز پدر

تبریک روز پدر از زبان گوگل

در سال گذشته،شرکت گوگل برای تبریک این روز بزرگ به جهان، از یک گیف انیمیشنی در گوگل سرچ استفاده نمود.بطور کل، جشن روز پدر از سال 1908 برگزار می شود که در سال 1909 میلادی در 5 ژوئن ، درسال 1910 میلادی در 19 ژوئن و در نهایت در سال 1913میلادی این گونه تصویب شد که سومین یکشنبه ماه ژوئن به نام روز پدر است و باید یک روز تعطیلی باشد تا مردم بتوانند در این روز بزرگ جشن بگیرند.

گوگل نیز به پاس این روز بزرگ،در جشن روز پدر با تصویر 6 دایناسور رنگارنگ شرکت کرد که این تصویر نشان دهنده پدر و مادر و اعضای خانواده است.

امروز 109مین سالی است که مخصوص پدرها است و مردم در سرتاسر جهان به پاس این روز بزرگ جشن می گیرند و با افتخار از پدر خود یاد می کنند.همچنین گفتنی است که بعضی از کشور های آمریکای جنوبی و همچنین اروپایی این روز بزرگ را جشن می گیرند.

تبریک روز 18 ژوئن روز جهانی پدر توسط گوگل

تبریک جالب روز پدر به سبک گوگل + عکس
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 11
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف