نمناک سرگرمیگوناگون برخورد زشت پلیس با مادر باردار در مترو + فیلم
تبعیض نژادی ، تبعیض
اخیرا مادر بادرار جوان سیاه پوست به همراه دخترش زمانیکه بدون بلیط وارد مترو شده بودند در نهایت رفتار وحشی گرایانه مامورین پلیس به دلیل تبعیض نژادی بیرون از مترو رانده شدند.

دستگیری مادر جوان باردار به دلیل نداشتن بلیط!

یکی از بزرگترین معضلات در کشورهای بزرگ اعم از آمریکا، سوئد و... تبعیض نژادی میان انسان های سفید پوست و سیاه پوست است که برخی دائما بر این باور هستند که باید هرچه سریعتر افراد سیاه پوست را از کشور خود خارج سازند و حق زندگی را از آنها بگیرند و زندگی کردن را حق خود می دانند.

از این رو سالانه تعداد زیادی از افراد سیاه پوست در طی حملات نژاد پرستانه جان خود را از دست می دهند و دلایل جان باختن و یا آزار اذیت آنها بسیار جالب و خنده دار است و به وسیله این عوامل خنده دار ممکن است جان آنها را در خطر مرگ قرار دهند. برای مثال اخیرا ویدیویی توسط یکی از فعالان صفحات مجازی به اشتراک گذاشته شد که توانست با واکنش های منفی و نژادپرستانه ای روبرو شود.

جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

لحظه فشار آوردن به مادر باردار

یک مادر جوان باردار سیاه پوست اخیرا هنگامی که همراه دختر جوانش متاسفانه بدون بلیط سوار بر مترو استکهلم می شوند، ماموران مترو در طی اقدامی نژاد پرستانه این دو مادر و فرزند را به همراه نوزاد باردار وی به بیرون از قطار با نهایت زور به بیرون از قطار منتقل می سازند.

پس از منتقل ساختن وی و دخترش به بیرون از قطار، آنرا بر روی نیمکتی که برای منتظرین قطار قرار گرفته است، قرار دادند و در نهایت خشونت با وی برخورد کردند که امکان سقط جنین برای این زن وجود داشت.

حمله به مادر باردار

در ادامه همان گونه که در ویدیو مشاهده می کنید، آنرا با اجبار قصد دارند تا به بیرون از ایستگاه منتقل سازند و مادر جوان سیاه پوست به هیچ وجه این موضوع را نمی پذیرد و خودش را بر روی زمین می کشاند تا مامورین پلیس به او و دختر بچه اش فرصتی دوباره بدهند تا وارد مترو شوند و به مسیر خود ادامه دهند و متاسفانه مامورین پلیس حتی اجازه نشستن او را بر روی زمین نیز ندادند و آنرا به بیرون از ایستگاه منتقل کردند.

اما از ادامه اتفاقات، چیز دیگری مشخص نیست و اطلاعات تکمیلی این اقدام بیشرمانه هنوز منتشر نشده است.

ویدیو دستگیری مادر جوان باردار به دلیل نداشتن بلیط! ؛

دستگیری مادر جوان باردار به دلیل نداشتن بلیط! + فیلم

برخورد زشت پلیس با مادر باردار در مترو + فیلم
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 5
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف