نمناک اخبارجامعه تبلیغات پدیده شاندیز، تبرک و پردیسبان در صدا و سیما و روزنامه ممنوع شد
پدیده شاندیز ، پردیسبان ایرانیان
تمامی تبلیغاتی رسانه ای شرکت های پدیده شاندیز، تبرک و پردیسبان در صدا و سیما و روزنامه ها ممنوع شد.
تاریخ انتشار : 10 دی 1393

معاون امنیتی، سیاسی دادستان کل کشور گفت:با توجه به درخواست دادستان عمومی و انقلاب مشهد مقدس از دادستان کل کشور در رابطه با تخلفات مالی صورت گرفته در شرکت های پدیده شاندیز، تبرک و پردیسبان، که پرونده قضایی آنان در شعبه 904 بازپرسی دادسرای انقلاب اسلامی مشهد در حال بررسی است، طبق دستور دادستان کل کشور؛ صدا و سیما، رسانه های نوشتاری، دیداری و گفتاری، شهرداری ها، فرودگاه ها، راه آهن و تمام معابر از درج و انتشار هر گونه آگهی تبلیغاتی و تجاری در مورد این شرکت ها منع شدند و این دستورالعمل طی نامه کتبی به ریاست سازمان صدا وسیما، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزیر مسکن، راه و شهرسازی اعلام شده است.
سید مرتضی بختیاری ادامه داد:تا اطلاع ثانوی و تعیین تکلیف پرونده قضایی هر گونه تبلیغات و انتشار آگهی تجاری در مورد شرکت های مذکور ممنوع است.
این ممنوعیت شامل رسانه های حوزه فضای مجازی، روزنامه ها، صدا و سیما و غیره می شود بنابراین فعالیت وبسایت این شرکت ها نظیر پدیده شاندیز ممنوع است.
انتظار می رود با توجه به ورود به هنگام مقامات قضایی در این پرونده، تمام وبسایت های این شرکت ها فیلتر شده تا مردمی که از ماجرا بی اطلاع هستند در دام این شرکت ها نیافتند.

تبلیغات پدیده شاندیز، تبرک و پردیسبان در صدا و سیما و روزنامه ممنوع شد

تبلیغات پدیده شاندیز، تبرک و پردیسبان در صدا و سیما و روزنامه ممنوع شد
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 43
برگرفته از فارس - /م
این مطلب مفید بود ؟ 39 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف