نمناک سرگرمیگوناگون استفاده جنجالی از یک زن در تبلیغ صابون + عکس
تبلیغ جنجالی ، عکس آگهی نژادپرستانه
استفاده از ایده های جالب و خاص همیشه موثر نیست ، طرح متفاوت یکی از برندهای محصولات بهداشتی آرایشی به دلیل تبلیغ جنجالی خود مورد حمله کاربران فضای مجازی و دردسر جدی قرار گرفت.

تبلیغ صابون برند مشهور جنجالی به پا کرد

شرکت "داو" که اغلب برای تبلیغ محصولاتش از ایده های متفاوت و جذاب استفاده می کند بار دیگر هم با یک تیزر تبلیغاتی برای معرفی صابون پوست صورت در میان آگهی های بازرگانی دیگر پخش شد اما اینبار نه تنها مشتریان جذب محصول نشدند بلکه با دید منفی واکنش های تندی نسبت به آن از خود نشان دادند.

همانطور که تصویر این تبلیغات را مشاهده می کنید یک زن سیاه پوست بعد از استفاده از این صابون مایع دچار تغییر می شود ، زن سیاه پوست با درآوردن تیشرت تیره رنگش تبدیل به یک زن سفید پوست می شود.

تبلیغ جنجالی

تصویر تبلیغ جنجالی صابون "داو" با تغییر رنگ پوست زن سیاه پوست 

این تبلیغ که برای نشان دادن تغییر قابل لمس بعد از مصرف شوینده از این ایده استفاده کرده بود با واکنش های تندی مواجه شد ، اکثر کاربران فضای مجازی این آگهی تبلیغاتی را یک حرکت نژادپرستانه خواندند و خواستار تحریم این محصول شدند.

زنان سیاه پوست در تبلیغ جنجالی یک صابون

استفاده جنجالی از یک زن در تبلیغ صابون + عکس
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 42
منبع : بخش وبگردی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 34 8
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف