نمناک اخبارجامعه تبلیغ شامپو ضد ریزش مو در تلویزیون ممنوع شد
شامپو ریزش مو ، شامپو
صداوسیما با نامه ای که سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت به این سازمان ارسال کرده است، پخش تبلیغات شامپوی ضد ریزش مو را از شب گذشته ممنوع کرد.
تاریخ انتشار : 13 آبان 1395

شامپو ضد ریزش مو دیگر در تلویزیون تبلیغ نمی شود

سید حسن قاضی زاده هاشمی در ادامه برنامه های خود در شرق استان تهران و در حاشیه بازدید از بیمارستان های شهرستان دماوند اظهار داشت:صداوسیما با نامه ای که سازمان غذا و داروی وزارت بهداشت به این سازمان ارسال کرده است، پخش تبلیغات شامپوی ضد ریزش مو را از شب گذشته ممنوع کرد.

وی با اظهار تأسف از اینکه این محصول از یکی از دانشگاه های علوم پزشکی مجوز اخذ کرده است، بیان کرد:در این زمینه باید گفت که سازمان صداوسیما به نوعی حرمت داری کرده و مجوز این محصول را نشان نداد و باید از این اقدام رسانه ملی تشکر کرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه متأسفانه مسکن مهر با همه برکاتی که دارد، دچار کمبودهای جدی نیز در حوزه خدمات است که باید به رفع این کمبودها توجه ویژه شود، افزود:مجلس شورای اسلامی باید در قانون بودجه تصمیمی برای بخش های خدماتی مسکن مهر به ویژه حوزه بهداشتی و درمانی اتخاذ کند.

قاضی زاده هاشمی اضافه کرد:نمی توان برای ایجاد یک شهر 700 هزارنفری برنامه ریزی کرد اما برای بخش های درمانی و بیمارستانی آن برنامه ای ندید.

وی با اشاره به وضعیت زیرساختی حوزه بهداشت و درمان در شهر پردیس عنوان کرد:باید زمین و ردیف اعتباری برای ایجاد مراکز بهداشتی و درمانی در این شهر اختصاص یابد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به اینکه سرمایه گذاری در شهرهایی مانند شهرهای دماوند، ورامین، رباط کریم و دیگر شهرهای اطراف تهران برای مردم این شهرها و نیز پایتخت نشینان سودمند است، از کاهش تردد های غیرضروری و نیز کاهش حجم ترافیک در پایتخت و مسیرهای منتهی به آن و نیز کاهش مصرف سوخت و هزینه و وقت شهروندان به عنوان آثار توجه به این بخش نام برد.

قاضی زاده هاشمی با اشاره به امکانات موجود در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی، انتقال بخشی از این امکانات به شهرهای اطراف تهران را خواستار شد.

تبلیغ شامپو ضد ریزش مو در تلویزیون ممنوع شد

تبلیغ شامپو ضد ریزش مو در تلویزیون ممنوع شد
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 13
برگرفته از تسنیم /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف