نمناک سبک زندگیکار و زندگی تبلیغ طلاب بقیه الله در ساحل بابلسر + تصاویر
تبلیغ طلاب ، بابلسر
25 نفر از طلاب جوان عضو گروهی به نام گروه متفاوت تبلیغی بقیه الله(عج) در سواحل مازندران به هدایت و تبلیغات اسلامی مشغول شدند.
تاریخ انتشار : 29 تیر 1395

تبلیغ 25 نفر از طلاب در سواحل مازندران

جمعی 25 نفره از جوانان طلبه مازندران که در شهر قم ساکن اند اعضا گروه متفاوت تبلیغی بقیه الله(عج) هستند که حالا دیگر شناخته شده ترین گردشگران ساحل بابلسرند.

گروهی که تمام تلاششان، تبلیغ غیرمستقیم اسلام و همنشینی آموزه های دینی با تفریحات مردم است. طلبه های جوان با عبا و عمامه کنار ساحل حاضر می شوند و با مردم گپ وگفت و بگوبخند می کنند، با جوانان فوتبال بازی می کنند، در ساحل نماز جماعت می خوانند، به بچه ها شکلات و هدیه می دهند، برای آنها مسابقه برگزار می کنند و با مسافران عکس یادگاری می گیرند.

سید مرتضی پورعلی مسئول گروه می گوید:از سال گذشته به فکر افتادیم برای این همه مسافر که اوقات تفریح و سفرشان را کنار دریا و در شهر ما می گذرانند، برنامه داشته باشیم و آنان را با شیوه تبلیغی متفاوتی سرگرم کنیم و یک جورهایی تبلیغ زیرپوستی داشته باشیم. ما بیشتر از آنکه دنبال شیوه های سلبی و برخورد با ناهنجاری های اخلاقی باشیم، دنبال همنشینی با مردم و اثرگذاری غیرمستقیم بر رفتارهای منفی هستیم.

تصاویر تبلیغات طلاب گروه متفاوت تبلیغی بقیه الله(عج) در سواحل مازندران


تبلیغ طلاب
تبلیغ طلاب
تبلیغ طلاب
تبلیغ طلاب
تبلیغ طلاب
تبلیغ طلاب
تبلیغ طلاب
تبلیغ طلاب
تبلیغ طلاب

 

 

تبلیغ طلاب بقیه الله در ساحل بابلسر + تصاویر

تبلیغ طلاب بقیه الله در ساحل بابلسر + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 32
برگرفته از فارس /ن
این مطلب مفید بود ؟ 28 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف