نمناک سبک زندگیکار و زندگی تبلیغ عروس ملکه انگلیس در قطار مشهدالرضا! + تصاویر
عروس ملکه انگلیس ، تبلیغ اپرا وینفری در قطارهای ایرانی
کیت میدلتون عروس ملکه انگلیس و اپرا وینفری یکی از مجریان موفق آمریکایی چطور می توانند همراه مسافران قطارهای ایرانی باشند.
بازدید : 5,983 نفر

تبلغیات سبک زندگی کیت میدلتون عروس ملکه انگلیس

 عروس ملکه انگلستان باشد یا یک هنرپیشه زن هالیوودی ، صحبت کردن در مورد نقاط قوت و مثبت آنها هیچ مانعی ندارد اما اینکه افرادی با باورها و فرهنگ متفاوت را الگوی سبک زندگی خود قرار بدهیم نه تنها نتیجه بخش نخواهد بود بلکه تاثیر منفی خواهد داشت. این اولین بار نیست که در قطارهای مسیر مشهد الرضاء، متاسفانه محتواهای فرهنگی نامناسبی در معرض دید عموم قرار می گیرد که هیچ مناسبتی با فرهنگ و سبک زندگی ایرانی-اسلامی ندارد.

باز هم تبلیغ سبک زندگی غربی و باز هم تکرار ولنگاری فرهنگی در قطارهای مسیر مشهد الرضاء. همین دو ماه قبل بود که تصاویری از تبلیغاتی محیطی در قطارهای تهران-مشهد از طرف مسافران به دست مشرق رسید که انتشار آن بازتاب وسیعی پیدا کرد و با واکنش مسؤولان مربوطه روبرو شد.عروس ملکه انگلیس

تبلیغاتی از جنس عروس ملکه انگلیس در قطارهای ایرانی

تعریف و تمجید از عروس ملکه انگلستان در قطار تهران -مشهد

اما این بار تبلیغات ضدفرهنگی و ترویج سبک زندگی غربی در قطارهای این مسیر در قالب توزیع نشریات خانوادگی (اصطلاحا زرد!) صورت می گیرد که الگوهای معرفی شده آن برای بانوان و خانواده های ایرانی، شخصیت هایی چون کیت میدلتون عروس خاندان سلطنتی بریتانیا و «اپرا وینفری» مجری آمریکایی (که در کودکی مورد تجاوز اقوامش قرار گرفته و اکنون به یکی از چهره های مطرح در ایالات متحده بدل شده است) هستند.

عروس ملکه انگلیس

سبک زندگی عروس ملکه انگلیس

چرایی الگو قرار دادن این شخصیت ها در مجلات اصطلاحا خانوادگی و سبک زندگی خود مبحث مفصلی است که جای تحقیق و تأمل جدی دارد، اما اینکه چرا این نشریات و محتواهای ناهنجار مشابه فرهنگی با رویکردهای مدلسازی برای زن ایرانی در قطارهای کشور به شکل گسترده توزیع می شود، سؤالیست که مسؤولان این شرکت ها و نهادهای نظارت کننده بر فعالیت های شرکت های خصوصی راه آهن باید به آن پاسخ دهند.

عروس ملکه انگلیس

وقتی عروس ملکه انگلیس الگوی ایرانی ها بشود

در این نشریه، خواننده با لحظه لحظه زندگی عروس ملکه همراه و با فضایل اخلاقی! ایشان آشنا می شود و میتواند تمام مسیر را به چگونه رسیدن به این درجات کمال بیاندیشد!

عروس ملکه انگلیس


در اینکه اپرا وینفری یکی از موفقترین مجریان برنامه های تلویزیونی در آمریکاست شکی نیست. او اکنون در میان 100 زن اثرگذار جهان هم جای گرفته است. اما آیا می توان الگوی دختران، زنان و مادران مسلمان این سرزمین را یک زن آمریکایی (که از بد روزگار در کودکی اش توسط نزدیکانش مورد تعرض قرار گرفته و حالا با حمایت ها و البته پشتکارش به موفقیت رسیده است) قرار بدهیم؟

تبلیغ عروس ملکه انگلیس در قطار مشهدالرضا! + تصاویر

تبلیغ عروس ملکه انگلیس در قطار مشهدالرضا! + تصاویر
:
امتیاز : 2.1 تعداد رای : 21
برگرفته از مشرق /ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف