نمناک سبک زندگیکار و زندگی تبلیغ کانال تلگرام به روش تبلیغ در کانال های تلگرام
تبلیغ کانال تلگرام و تمامی روشهای تبلیغ در تلگرام مانند تبلیغ در کانال های تلگرام با کمترین نرخ در کشور و حفظ کیفیت و کاربران کاملا علاقه مند و نزدیک به بازار هدف ، حقیقت همان دستاوردی است که ما در این مطلب با معرفی ایران تبلیغ خدمت شما خواننده گرامی تقدیم خواهیم کرد.

تبلیغ در کانال های تلگرام

تبلیغ کانال تلگرام و تمامی روشهای تبلیغ در تلگرام مانند تبلیغ در کانال های تلگرام با کمترین نرخ در کشور و حفظ کیفیت و کاربران کاملا علاقه مند و نزدیک به بازار هدف ، حقیقت همان دستاوردی است که ما در این مطلب با معرفی ایران تبلیغ خدمت شما خواننده گرامی تضمین خواهیم کرد.

بزرگترین سرمایه برای تبلیغات و رشد یک کسب و کار حتی بیشتر از نقدینگی سرمایه زمان می باشد. پس با کمی سرمایه گذاری زمان تا انتها در این مطلب که توسط تیم تحقیق و توسعه ایران تبلیغ نگارش شده ، همراه ما باشید. به شما قول می دهیم اگر قصد رشد کسب و کار خود را دارید و هدفی مانند تبلیغات در تلگرام یا تبلیغات در اینستاگرام را در ذهن دارید ما بهترین مسیر را به شما معرفی خواهیم کرد. ما با احترام به وقت ارزشمند شما در این مطلب ابتدا با یک مقدمه به بررسی ممنوعه های تبلیغات تلگرام می پردازیم و سپس برترین روشهای تبلیغ در تلگرام به خدمت شما معرفی خواهیم کرد.

معرفی تبلیغات در تلگرام

صحبت در مورد پتانسیل تبلیغات تلگرام تکراری می باشد. همه می دانیم در حال حاضر یک پای رشد هر کسب و کاری در دنیای دیجیتال مارکتینگ تبلیغ در تلگرام می باشد. اما تبلیغات در تلگرام روشهای مختلفی دارد، ما در این مطلب به دنبال یافتن برترین روش تبلیغات تلگرام هستیم.

ممنوعه های تبلیغ در کانال های تلگرام

مطمئن باشید دانستن ممنوعه های تبلیغات در تلگرام بازدهی تبلیغ کانال تلگرام شما را به طور چشم گیری افزایش خواهد داد. شما لایق به دانستن می دانیم و تمام علم و تجربه گروه وبسایت ایران تبلیغ در طبق اخلاص تقدیم شما خواننده گرامی تسلیم می شود.

1- تبلیغات تلگرام به سبک تبلیغات بازدیدی و تبلیغات کلیکی ممنوع !

حتما شما هم در مورد تبلیغات بازدیدی از نوع تبلیغات کلیکی در تلگرام شنیده اید ! خوب دقیقا اشکال در همین شرط گذاشتن است. تبلیغ کانال تلگرام به شرط کلیک باعث سو استفاده می باشد. متاسفانه خیلی از تبلیغ دهندگان از هزینه زیاد و بازدهی کم این شیوه از تبلیغات موبایـلی ناراضی هستند. تبلیغات کلیکی در تلگرام سبکی از تبلیـغ در کانال های تلگرام است به این روش که بابت هر کلیک تبلیغ دهنده هزینه پرداخت می کند و بابت هر کلیک تبلیغ کننده مبلغی دریافت می کند. اما اشکال کار همینجاست ! کانالهای داوطلب در تبلیغات کلیکی صدها ترفند کلیک فیک به کار می برند که نتیجه کلیک زیاد اما غیر مرتبط است.

2- تبلیغ کانال تلگرام با بنر و موضوع غیر مرتبط ممنوع

به صورت کامل و تمام پتانسیل از فریب در تبلیغات تلگرام دوری فرمایید ! خیال شما راحت ، صبورانه به دنبال افزایش ممبر تلگرام علاقه مند باشید و مطمئن باشید نتیجه خواهید گرفت. به عدد بالای کانال تلگرام خود فکر نکنید و بیشتر به بازدید ( ویوی کانال ) و میزان جذابیت و علاقه کاربران به کانال خود بیندیشید. شما در قسمت تبلیـغ کانال تلگرام از سایت ایران تبلیغ این موضوع را درک خواهید کرد. در سایت ایران تبلیغ صرفا کانالهای مرتبط و کاملا علاقه مند به نشر تبلیغات تلگرام و نزدیک به موضوعیت بنر شما اقدام به نشر آگهی می کنند.

3- ممبر فیک در تبلیغ کانال تلگرام ممنوع

افزایش ممبر تلگرام به روش ممبر فیک تلگرام مانند آتش زدن به دارایی می باشد. مطمئن باشید پاول دورف عزیز ریاست تلگرام از قبل به فکر بوده ! و فریب های افزایش ممبر کانال تلگرام از قبل پیش بینی شده است. پس افزایش ممبر فیک فقط هزینه ای است که رونق به کار پاول دورف می دهد و هیچ منفعتی در تبلیغ کانال تلگرام شما ندارد و حتی مانعی در تبلیغ در کانال های تلگرام نیز می باشد ! زیرا خیلی از کانالها حاضر به پذیریت تبلیغ تلگرامی کانالی که ممبر فیک دارد نیستند ! پس ریسک بی معنا غیر منطقی می باشد.

4- عجله در تبلیغات تلگرام ممنوع

توسعه کسب و کار در دنیای دیجیتال مارکتینگ و تحول در تجارت الکترونیک زمان خود را دارد. به هیچ عنوان عجله نکنید. یکی از ارکان تبلیغات در تلگرام اعتماد کاربران می باشد. زمانی که بنر تبلغاتی شما در کانالها منتشر می شود آغاز ماجراست. تبلیغ در کانال های تلگرام به صورت تبلیغات گسترده تلگرام یک تحول بزرگ است. مردم با دیدن مکرر تبلیغات تلگرامی شما به برند شما اعتماد می کنند و تداوم افزایش ممبر کانال تلگرام شما اعتبار بخشی به برند شما می باشد.

5- تبلیغات متنی ، ارسال نوتیفیکیشن ، پاپ آپ تبلیغاتی ممنوع

چه به لحاظ کیفیت و چه به لحاظ نرخ هزینه سعی کنید در هر برندی از تبلیغات درون اپلیکیشنی استفاده فرمایید. ما در ایران تبلیغ تا امروز نه هزار اپلیکیشن و ده ها تلگرام غیر رسمی به اسامی مختلف در دست داریم. اما تجربه ثابت کرد هزینه و کیفیت تبلیغ در تلگرام در درون خودش به صرفه تر است. تبلیغ در کانال های تلگرام بازدهی بالاتری نسبت به خرید ممبر تلگرام با استفاده از ارسال نوتیفیکیشن و پاپ آپ و سایر روشها را به همراه دارد. البته ترکیب روشها به شرط تبلیغات تلگرام واقعی با توضیحات کامل در قسمت تبلیغات در تلگرام روی وبسایت ایران تبلیغ شرح داده شده است.

6- تبلیغات موبایـلی و تبلیغات بنری به جهت افزایش ممبر تلگرام ممنوع

دقیقا مثل ممنوعه قبلی سایر تبلیغات موبایـلی و تبلیغات بنری ( مانند تبلیغ روی وبسایتها ) به جهت افزایش ممبر تلگرام را توصیه نمی کنیم. باز به همان اصل هزینه زیاد و بازدهی کم خواهیم رسید.

7- استفاده از تبلیغات در اینستاگرام ممنوع

گاها دیده شده خیلی از پیج های اینستاگرام با تصور روند قبلی تبلیغات در اینستاگرام در قسمت بیو ( bio ) اقدام به نشر لینک کانال تلگرامی خود می کنند. و خیلی پیج ها اقدام به اخذ هزینه بابت این عمل می کنند. باید بگوییم این قبیل موارد صرفا روشهای غلط و گاها به جهت سو استفاده مالی از عدم آگاهی شخص تبلیغ دهنده می باشد. فردی که تا امروز تبلیغ در اینستاگرام را به جهت گسترش کسب و کار خود انتخاب نموده است ، با توجه به پتانسیل تبلیغات تلگرام علاقه به تغییر جهت تبلیغاتی دارد و این موضوع با تصورات غلط نهایتا نتیجه به ضرر خواهد داشت.

8- خرید کانال تلگرام ممنوع

مطمئن باشید هیچ وقت در موضوع خرید کانال تلگرام موفقیت وجود نخواهد داشت. خرید کانال تلگرام به مانند خرید ممبر برای کانال فیک می باشد. علت عدم نزدیکی تفکر دو ادمین می باشد. بر فرض ممبر واقعی تلگرام کانال مذکور با تغییر موضوع و تغییر استراتژی کانال تلگرام نتیجه ریزش و باز هم ضرر می باشد.

روش صحیح تبلیغ کانال تلگرام

اما اینکه می گوییم تبلیغ کانال تلگرام به روش صحیح تبلیغ در کانال های تلگرام دلیل دارد. از آنجایی که دنیای تبلیغات تلگرام بسیار وسیع می باشد هر پایگاه فرودی معنادار می باشد. مانند تبلیغ یک اپلیکیشن موبایل ، تبلیغ سایت و … اما با شکل گیری و جهت دهی یک کانال تلگرام به شکل درست ، تبلیغات در تلگرام تبدیل به تبلیغ کانال تلگرام شما می شود ! که برتری تبلیغات کانال فقط به دلیل پخش شدن یا به اصطلاح فوروارد پست های شما در دنیای بزرگ تلگرام است. ما در ایران تبلیغ این موضوع را با کمترین هزینه و تضمین کیفیت تضمین می کنیم. همین الان وارد سایت ایران تبلیغ شوید و با کلیلک مستقیم از اینجا ( تبلیغ کانال تلگرام ) مستقیما به قسمت تبلیغات تلگرام تشریف ببرید و از مشاوره رایگان تیم پشتیبانی ایران تبلیغ استفاده بفرمایید.

تبلیغ کانال تلگرام به روش تبلیغ در کانال های تلگرام

تبلیغ کانال تلگرام به روش تبلیغ در کانال های تلگرام
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
نظر کاربران
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است .