برو به :
نمناک اخبارحوادث تجاوز به زنی مقابل همسرش در ملاء عام
تجاوز به زن ، تجاوز جنسی
متهمی به جرم تجاوز به زن و دختران جوان در ملاء عام شناسایی و دستگیر شد. این مرد شیطان صفت در آخرین جنایت خود زن جوانی را در مقابل چشمان همسرش در یک باغ مورد آزار جنسی قرار داد.
تاریخ انتشار : 29 شهریور 1394
بازدید : 105,253 نفر

تجاوز جنسی به زن جوان در مقابل چشمان همسرش

سرهنگ علی اصغر خرم اظهار داشت:فرد شروری که اقدام به ایجاد مزاحمت برای نوامیس مردم کرده و چندین پرونده قطور در زمینه تجاوز به عنف در استانهای همدان، زنجان، تهران و البرز داشته به دست پلیس به هلاکت رسید.
 
وی توضیح داد:پس از مراجعه پلیس و چند تن از شاکیان به درب منزل متهم، فرد شرور با استفاده از سلاح سرد چاقو و زخمی کردن چند تن از شاکیان از محل متواری می شود.
 
وی اضافه کرد:پلیس در حین تعقیب به وی دستور ایست می دهد که فرد شرور به دستور ایست پلیس توجهی نکرده به این منظور ماموران اقدام به تیر اندازی به سمت وی می کنند.
 
جانشین فرماندهی انتظامی استان همدان اظهار کرد:شاکیان مجروح نیز برای مداوا به بیمارستان شهر رزن منتقل می شوند.
 
وی اضافه کرد:برادران فرد شرور پس از مطلع شدن از کشته شدن برادرشان با در دست داشتن سلاح سرد به شاکیان مجروح در بیمارستان حمله ور می شوند.
 
سرهنگ خرم روی اضافه کرد:با دخالت پلیس این افراد از بیمارستان فراری شده و تلاش پلیس برای دستگیری آنها همچنان ادامه دارد.
 
وی با ذکر اینکه دهها مورد تخلف در پرونده شرور به هلاکت رسیده وجود دارد توضیح داد:این فرد در ملاء عام اقدام به تعرض به زنان و دختران کرده همچنین در پرونده ای با ورود به یک باغ زن جوان حاضر در این محل را در مقابل همسر مورد تعرض قرار می دهد.
 
وی گفت:با توجه به اینکه مردم رزن از این شخص هراس داشتند اقدام به شکایت علیه وی نمی کردند ولی پس از به هلاکت رسیدن این شرور شهروندان رزنی ضمن تشکر از اقدام پلیس، تخلفات این فرد را گزارش دادند.

تجاوز به زنی مقابل همسرش در ملاء عام

4.4399
منبع : آفتاب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 350 49
نظر کاربران
لیلی

لیلی

وای خدای من کمک کن

پاسخ دادن 26 4
mohamad

mohamad

مطأسفانه ممکنه

پاسخ دادن 15 2
عبدالله

عبدالله

خدایا خودت رحم کن

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف