نمناک اخبارورزشی تحقیر رونالدو توسط نامزد سابقش ایرینا شایک!
رونالدو ، ایرینا شایک
ایرینا شایک مدل روسی و چهرۀ شناخته شدۀ دنیای تبلیغات و نامزد سابق رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید بعد از دو ماه سکوت در مصاحبه ای ناگفته هایی از زندگی شخصی خود و رونالدو گفت و وی را تحقیر کرد.

به ندرت پیش می آید که کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی باشگاه رئال مادرید درمورد زندگی شخصی اش حرفی بزند اما وی در مصاحبه ای آخرین فردی بود که جدایی اش از ایرینا شایک را تأیید کرد در این میان ایرینا شایک که تا به این حال حرفی از دلیل جداشدن خود و رونالدو نزده بود اکنون با متنی تحقیر آمیز لب به سخن گشود.

رونالدو و ایرینا شایک

ایرینا شایک که بیش از دو ماه است نامزدی اش با کریس رونالدو را به هم زده در مصاحبه ای شخصیت وی را تحقیر کرد.پس از چهار سال نامزدی رابطه کریستیانو رونالدو و نامزد روسی اش ایرینا شایک در ابتدای سال 2015 به هم خورد تا جنجالی بزرگ به پا شود. این دو سعی کردند در ابتدای به هم خوردن این رابطه چندان در رسانه ها صحبت نکنند اما عاقبت ایرینا شایک در این باره صحبت می کند. وی درباره دلیل جدایی خود از رونالدو گفت :" مرد ایده آل من مردی وفادار، صادق، موجه و باشخصیت است که می داند چگونه باید با زنان رفتار کند. من مردانی را که باعث می شوند ما زنان احساس بدی پیدا کنیم، نمی پسندم چون آنها مرد نیستند، پسر بچه اند!
نامزد پیشین رونالدو افزود:زمانی فکر می کردم که توانسته ام مرد ایده آلم را پیدا کنم اما بعدها فهمیدم که اشتباه کرده ام. فکر می کنم به یک زن زمانی که شریک نادرستی را برای زندگی اش انتخاب می کند، احساس زشت بودن دست می دهد. من هم احساس زشت بودن و ناامنی می کردم.

گفتنی است کریس رونالدو به تازگی با یک روزنامه نگار مکزیکی به نام "وانسا پاپنکوته"  نامزد کرده است، وانسای 29 ساله که برای تلویزیون مکزیک کار می کند سال گذشته به عنوان زیباترین زن کشورش انتخاب شد.

رونالدو
 

تحقیر رونالدو توسط نامزد سابقش ایرینا شایک!

تحقیر رونالدو توسط نامزد سابقش ایرینا شایک!
:
امتیاز : 3.7 تعداد رای : 791
برگرفته از جام جم ورزشی - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 583 208
نظر کاربران
حمود نصاری جزیره

حمود نصاری جزیره

رونالدو بازیکن وستاره پرتغالی به نحو احسن با مادرش وفرزندانش زندگی میکنه وحاضر نیست هیچ اهانتی به مادرش انجام بشه به نظرم کسی که در جام جهانی وبه فکر دارو مادرش باشه محبوب خدا هست وان سبب موفقیتهاش هست ارزوی موفقیت برای بازیکن بزرگ هستم

پاسخ دادن 50 29
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف