نمناک اخبارعلمی پاسخ دختر 8 ساله تحقیقات سرطان را متحول کرد
تحول در تحقیقات سرطان ، تحقیقات جدید سرطان
بیماری سرطان که هنوز راه درمان صد در صدی برای آن یافت نشده است ممکن است با صحبت دختر 8 ساله به آسان ترین روش درمان شود.
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1393

در دنیای پیشرفته امروزی که استفاده از وسایل الکترونیکی بسیار زیاد شده و همه انسان ها تحت تاثیر اشعه و سیگنالهای الکترومغناطیسی هستند , علاوه بر این استفاده از غذاها و خوراکی هایی که به صورت طبیعی آماده نمی شوند و دارای مواد نگهدارنده هستند و بسیاری عوامل دیگر باعث شده که بیماری هایی مثل سرطان که در گذشته اصلا وجود نداشت گریبانگیر عده زیادی از مردم شود و سالانه تعداد زیادی از مردم را به کام مرگ فرو ببرد.

دانشمندان به دنبال پیدا کردن راهی برای درمان صد در صد سرطان هستن که هنوز به این نتیجه دست نیافته اند. اما در اتفاقی جالب دانشمند سرطان شناسی از دختر 8 ساله خود راجع به درمان سرطان سوال کرد و پاسخ این دختر تغییراتی را روند تحقیقات این دانشمند ایجاد کرد که در ادامه می خوانیم.

کاملیا لیسانتی از شهر منچستر بریتانیا، مشغول خوردن شام بود که پدرش مایکل - دانشمند تحقیقات سرطان - از او می پرسد:به نظر تو چگونه می توان سرطان را درمان کرد؟دختر 8 ساله پیشنهاد استفاده از آنتی بیوتیک، «مانند موقعی که من گلو درد دارم»، را می دهد.

پروفسور لیسانتی و همسرش، هر دو عضو تیم تحقیقاتی سرطان در دانشگاه منچستر بریتانیا هستند. آنها این نظریه کودک خود را در آزمایشگاه به کار گرفتند و در کمال ناباوری متوجه شدند که چندین آنتی بوتیک ارزان، سلول های سرطانی را از بین بردند!

بعضی از آنتی بیوتیک ها سلول هایی را که «میتوکوندریا» تولید می کنند از کار می اندازند. سلول های سرطانی تعداد زیادی میتوکوندریا دارند.

بر اساس گزارش دیلی میل، تحقیق این دانشمندان نشان می دهد که چهار آنتی بیوتیک معمولی، می تواند با هزینه کمتر از یک دلار در روز کاری را انجام دهد که داروهای چند صد دلاری انجام می دهند.

در نمونه های آزمایش شده، آنتی بوتیک توانسته سلول های سرطانی در سینه، پروستات، ریه، لوزالمعده، پوست و مغز را بکشد.

دکتر لیسانتی به لطف این توصیه دخترش، اکنون معتقد است که آنتی بیوتیک های ارزان قیمت می توانند در درمان سرطان به کار گرفته شوند.

 

 

پاسخ دختر 8 ساله تحقیقات سرطان را متحول کرد

پاسخ دختر 8 ساله تحقیقات سرطان را متحول کرد
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 193
برگرفته از شهرخبر -/ ن.م
این مطلب مفید بود ؟ 187 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف